şükela:  tümü | bugün
  • the dark knight rises konusundaki fikirleriyle saygımı kazanmış yazar.
  • harbi yazan, sağlam yazan, takip edilesi yazar. okuyabildiğim entrylerinde bir grammar nazi olarak tek bir dil bilgisi hatası bulamadım ayrıca.
  • ölüm nedeni fikirlerini paylaşmak ve ölüm tarihi 1973 olan bir devrimciyle alakalı küfürler edebilen ve hala 1979'daki bu katillerle aynı fikirde olduğunu şu (bkz: #64205623) entrisiyle göstermiş yazarımsıdır. küfürbazdır.

edit: silerse ekran görüntüsü de duruyor.
  • ne silcem lan? tikko denilen terör örgütünü kuran yavşağa sövmekten de senin gibi tipleri irite etmekten de onur duyarım.

edit: hay allah öyle mi? ne kadar da çok üzüldüm. en azından ben vatan haini bir haydut değilim. üniversite kantinlerinde hüküm süren bir ideolojinin peşinden koşup kendimi komik duruma da düşürmüyorum.
  • sabah 7'de gördüğün entriye cevap vermen 4,5 saat sürüyorsa, senin gibi sınırlı ehliyetsizler tarafından nefret ediliyor olmak da benim için onurdur. ek olarak; küfür ettiğin ibrahim kaypakkaya'nın mektuplarını okumanı tavsiye ederim zira türkçe'yi senden çok daha düzgün ve itinayla kullanıyor.