şükela:  tümü | bugün
  • edit: başlık başıma

ben konyasporluyum hadi beni karşıyakalı yap diyen kişi

yada

neden konyasporlu oldum toplanın anlatıyorum diyen kişi
  • merhaba, egemenlere yani iktidara sırtını dayayıp yaptığın ufak tefek şımarıklıkları anlatır mısın?

samimi bir seçmen olduğunu varsayarsak, attığınız oy ile akp'nin tüm günahlarına ortak olduğunuzun farkında mısınız ve bu durum vicdanınızda rahatsızlık yaratmıyor mu? yaratıyorsa bu durum ile nasıl baş ediyorsunuz?
  • merhaba hoşgeldiniz.

fiyatınız nedir? kredi kartına taksit yapıyor musunuz?

teşekkürler.

bir tanışma cümlesi.

edit: hay allah uçurulmuş, ne güzel soru cevap etkinliği yapıyorduk.
  • akp bin ilk yıllarını geçelim. geçerli sebeplerin vardır. ancak son 5 senedir yaşananlardan sonra neden akp ?
  • seçim dolayısıyla troll mayışı + ne kadar prim alıyorsunuz?

tanım: bir tanışma cümlesi.
  • kardeş sen yanlış gelmişsin.

ekşi sözlük denen bu yerde, muhalif olup da küfür etmeden, iftira atmadan, hakaret etmeden fikir sunabilen canlı yok.

siktir et. iq ortalamaları 80 falan. uğraşma amk.
  • edit2: birşeyler cevaplamıştır diye bakalım dedik tabiki kaçmış omnjevu.

ön edit:delikanlı ol cevap yaz.ama özelden değil buradan.

fetullah gülene ankara'yı parsel parsel satan melih gökçek ve hocaefendisi için ağlayan bülent arınç için neden hiçbir işlem yapılmadı?

17-25 aralıkta para kasaları ve dört bakan için ne düşünüyorsun?

ergenekon davası ile tasviye edilip cezaevlerinde ölen türk askerleri için ne düşünüyorsun?

2002 senesinden sonra kurulup 15 temmuzda el konulan cemaate bağlı şirketlerin bu zaman içinde devletten ne kadar ihale aldıklarını biliyormusun?
  • entrylerinde yalan yazarken ne hissediyorsun? kendini nası motive ediyorsun?

hayrettin karaman’ın fetvalarıyla mı rahatlıyorsun?

cevap vermeyeceğini biliyorum maksat soru olsun
  • tamam