• merhaba, egemenlere yani iktidara sırtını dayayıp yaptığın ufak tefek şımarıklıkları anlatır mısın?

samimi bir seçmen olduğunu varsayarsak, attığınız oy ile akp'nin tüm günahlarına ortak olduğunuzun farkında mısınız ve bu durum vicdanınızda rahatsızlık yaratmıyor mu? yaratıyorsa bu durum ile nasıl baş ediyorsunuz?
  • tanım: acı bir itiraf.
    soru: yok.
    dilek: allah kurtarsın.
  • malum insanın;

- mavi marmara'da ölen şehitler için "giderken bize mi sordular" demesi

-çözüm süreci saçmalığıyla pkknın güçlenmesine sebebiyet verip, apoyla görüşülmesi, teröristlerin coşkuyla karşılanması, apo posterlerinin olduğu mitinglerde şivan perverle birlikte "megri megri" oynanması

-bugün terörist ilan ettiği salih müslim'i ankara'da ağırlaması, kuzey ırak'ta kürt devleti kuran barzani'yi aynı şekilde ağırlaması

-devletin tüm kadrolarına fetullahçıların sızdırılmasına göz yumması, ergenekon, balyoz gibi davaların "savcısı" olmasi

-çıkarttığı khk'lar ile geçmişteki hatalarını düzeltebileceğini sanıp daha da büyük bir adaletsizlige sebebiyet vermesi, binlerce suçsuz insanın tutuklanması, ihraç edilmesi vs.

-ekonominin kötülemesi, tüm kredi kuruluşlarının türkiye'nin ekonomisi için üstüste gelen not kırmaları, cari açığın fazlalığı, doların 4.3 liraya dayanması

bunlar seni rahatsız etmiyor mu? bu kadar cok hataya düsen, yanlışlar, adaletsizlikler, adam kayırmalar yapan bir partiyi ve baskanını desteklemek nasıl bir duygu?
  • yıllarca kpss, öss, polislik sınavları, ales gibi sınavlarda yapılan haksızlıklar hakkında ne düşünüyorsunuz? 2011 öss'de soruların cevaplarının cemaatin öğrencilerine yollandığı ortaya çıktı. kpsslerde milletvekillerinin akrabaları 100 falan aldı. sizler ales puanı şişirilip akademisyen yapılanlardan mısınız, kpss puanı şişirilip kamu devlet dairesinde başkan olanlardan mı?

benim gibi binlerce gencin hayatını etkileyen, hakkına giren bu yozlaşmış sisteme alkış tutmak nasıl bir his? atanamayan ve intihar eden gençleri gördüğünüzde " e intihar etmeseymiş cehenneme gidecek hehe" diyen akplilerden misiniz?
    sen anlat biraz da.
  • tek bir sorum olacak:

eğer her şey yolunda gidiyorsa niye erkenden seçim oldu, eğer bunun aksi ise neden akp'yi destekliyorsunuz ?
  • güzel kardeşim her sene 50 60 milyar$ açık verip igneden ipliğe herşeyi ithal ederek daha ne kadar lale devrini sürdürebileceğini düsünüyorsun?
  • edit: başlık başıma

ben konyasporluyum hadi beni karşıyakalı yap diyen kişi

yada

neden konyasporlu oldum toplanın anlatıyorum diyen kişi
  • selamün aleyküm.
    zeka içermeyen soruları yanıtlamıyorum demişsiniz. zeka içeren sorular için yanınızda hep bir muhalif mi bulunduruyorsunuz ?
  • tamam
  • merhaba.

seçmeniniz göt kılıyım derken gerçekte ne demek istemişti?

münafık mısınız yoksa değil misiniz?
hesabın var mı? giriş yap