• lütfen demet evgarla yeniden bir projede buluşun bakın ayrıldınız kız mahpuslara düştü, çek çıkar onu ordan...
  • tamam mı devam mı?
  • merhaba, ben emre karayel.

bilkent üniversitesi müzik ve sahne sanatları fakültesi tiyatro bölümü mezunuyum. tiyatro ve oyunculuk benim en büyük tutkum. sizlerin sorularınızı merak ediyor, sabırsızlıkla bekliyorum.

kanıt

edit: gösterdiğiniz ilgiye ve sorularınıza çok teşekkür ederim. günün birinde ben de size soru soracak hale gelirim inşallah. sevgiler. :)

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: merhaba ben emre karayel sorularınızı yanıtlıyorum/@emre karayel)

not: soru cevap etkinliğini mobil ve web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • türkiye'de televizyonda uygulanan aşırı derecede sansürler hakkında ne düşünüyorsunuz? 1 kadın 1 erkek'e baktığımızda türkmax bölümleriyle star tv bölümleri arasında bariz bir fark olduğu görülüyor. bu farklar sansürle alakalı mı? ve bir de türkiye'nin çağının(!) ilerisinde olan bu gibi oluşumlarla bir daha ekranlara çıkmayı düşünüyor musunuz?
    • ben sansüre, yasaklara karşıyım. turkmax, pay tv'de bir kanaldı ve izleyenlerin parasını ödeyerek izlediği bir kanaldı. star, bir ulusal kanal olduğu için orada rtük devreye girdi. en son sevişme dememizi bile yasaklamışlardı.

böyle bir projeyi her zaman yapmak isterim.
  • neden mizah?

edit: pardon ahmet hakan'a soracaktım.
  • selam, 2009 yılında oynadığınız "başka dilde aşk" filmindeki çağrı merkezi sahneleri, o yıllarda çalışmakta olduğum bomonti'deki çağrı merkezinde çekilmişti. hatta iş yerinin terasında siz ve mert fırat ile bolca sohbet etmiştik. çekim aralarından birinde kolunuzu yanlışlıkla kapıya vurmuş ve ardından büyük küfürler sallamıştınız. hatta "ulan ne ağzı bozuk herif" dedik. o günden sonra oynadığınız filmlerde olsun, 1 erkek 1 kadın'daki ozan karakteriniz olsun, görüntünüzde, bakışlarınızda, bir diyalog esnasında (nasıl bir bilinçaltıysa artık) sanki bir anda karşısınızdakine küfür edecekmişsiniz gibi hissediyorum. o gün soramamıştık. özel hayatınızda durumlar nasıl, küfürle rahatlayanlardan mısınız?

not: karşı değilim.
    • ben bir adanalıyım sonuçta. küfür kültürünün içinde büyüdüm. hatta ilk paramı küfürden kazandım. dedem ben küçükken babana bi küfür et derdi. ondan bi 5 lira alırdım. sonra babama gidip ondan bi 10 lira alıp dedeme sallardım.

ama küfürle rahatlayanlardan değilim, karşıyım ama ne yazık ki bizim kültürümüzde var.
  • tek kişilik oyunların tiyatrocu için zor olduğunu düşünüyor musunuz? oksimoron da çok iyiydiniz onun için soruyorum.
    • zor ama çok zevkli olduğunu düşünüyorum.

bu soruyu sorduğunuz için de size oksimoron'a iki kişilik davetiye hediye ediyorum. arkadaşlar iletişime geçecekler.
  • rick hoffmann’a pek benzetiyorum sizi, bilmem katılır mısınız?
    https://goo.gl/images/zqefsm
  • merhaba, şimdiye kadar içinde bulunduğunuz projelerde en keyif aldığınız ve olmasada olurmuş dediğiniz hangileri?
    teşekkürler
    • en keyif aldığım bir kadın bir erkek. onun yeri başka. hem kariyerim hem de eğlencesi bakımından.

bir dönem kurtlar vadisi'ne 1-2 bölüm girdim ben. çok da olmadı. o olmasa da olurmuş. benimle örtüşmediği için hikaye.
  • abi su adana’dan bi kebapci tavsiye eder misin? ben her seferde şeyhmus’a gidiyorum.
hesabın var mı? giriş yap