• selamlar,

sorularınızı bekliyorum :)

kanıt

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: merhaba ben janset sorularınızı yanıtlıyorum/@janset)

not: soru cevap etkinliğini ekşi sözlük android & ios uygulamalarından ve mobil/web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.

edit: soru cevap etkinliği sona erdi, sorularınız için teşekkür ederim
  • ayrılsak da beraberiz tekrar çekilecek olsa tekrar oynar mıydınız?

edit: yazar arkadaşın laf çarpması üzerine acele imlâ
  • hoşgeldin deliliğini kaybetmeyen nâdir kadın! bana bir kez nişanlım der misin? zira 90'ların ortalarında bütün komşu ablalar bana nişanlım diyordu ama benim gönlüm sendeydi. "alem bana, ben sana hayran" gibi bir durum vardı yani. açılmak da 25 yıl sonraya kısmetmiş. bir de "televizyon çocuğu olmasaydı" diye başlayan bir cümleyi nasıl tamamlarsın?

cevap sonrası edit: haha. yine attı golü. sen çok yaşayasın kadın. takribi 400-550 sene falan huzurla yaşayasın.
    • mersi bunu bir iltifat alıyorum. :)

demem, onu dememek için ben 50 yılımı verdim, sevdiğim adama demiyorum be! :)) çok teşekkür ediyorum bu arada.

televizyon çocuğu olmasaydı çok güzel bir deneyimden eksik kalırdım.
  • merhaba, siz kimdiniz? üzerinden çok zaman geçti de.
    • vaktimiz az olduğu için, bir googleing yaparsanız janset diye, bütün bilgiler dökülür.

z kuşağı bilmez beni... ben o sırada sendikalarla uğraştığımdan x ve y kuşağı biliyor sanırım... hepiniz öğreneceksiniz beni! (hunharca kahkaha)
  • ayrılsak da beraber miyiz?
  • merhaba hoş geldiniz.

(bkz: ayrılsak da beraberiz) dizisi adına zihninizde kalan en özet ve güzel kelime nedir?
  • çok tatlisin
  • hoş geldiniz. çocukluğumuza yarım elma'daki başarılı, kısa saçlı modern iş kadını imajını tohumlayan kadın! öncelikle bizim jenerasyondaki milupa etkinize sağlık. deri pantolonun yakıştığı nadir insanlardan olmanız hakkında ne düşünüyorsunuz? son olarak gözler lens mi?(!) çok sevgiler.
    • bu soruyu bilerek mi sordunuz bilmiyorum ama (gözler lens mi) sevgilim de beni tavlamak için bu soruyu sormuştu. :)

çok teşekkür ediyorum, demek ki rocker doğuluyor diye böyle kendime bir paye çıkarayım. modellik yaptığımdan falan sanırım. :)
  • abla hoşgeldin, ayrılsak da beraberiz gibi bir yapım daha olsa ne güzel olurdu. var mı ufukta böyle projeler.
    • tabii ki güzel olurdu ama şu anda 25 dakika ana akım tv kanalına proje yapmak çok zor. hatta 25 dakikalık kısa dizi projem var. para bulduğumuzda da çekeceğiz. :) eğer yatırım amaçlı bir düşünceniz varsa geri dönüşü güzel bir proje olacağına inanıyorum yani. :)

blutv'de bir diziye başladım, kasımda yayına girecek, orijinali the affair. hazar ergüçlü'nün annesini oynuyorum baskın bir rolüm yok ama çok tatlı, çok huzurlu. youtube'u söyledim, prikşın, onunla uğraşıyorum. tiyatro oyununa hazırlanıyorum, tomris, tek kişilik bir oyun. proje çok, proje olmadan olur mu?
  • sen kimsin?
hesabın var mı? giriş yap