şükela:  tümü | bugün
  • merhaba, ben kalben.

içimizi her durumda, koşulda açan şarkılardan, sonsuza kadar sürmesini dilediğimiz duygulardan, vazgeçmeyeceğimiz düşüncelerden bahsetmek için soru-cevap’tayım.

kanıt

edit: soru-cevap bitti. herkese çok teşekkürler.

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: merhaba ben kalben sorularınızı cevaplıyorum/@kalben)

not: soru cevap etkinliğini mobil ve web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • saçlar şarkısını nasıl bir ruh haliyle yazdınız? :)
    • yalnız olduğumu ve yalnız kalacağımı düşünmüştüm. biraz hüzünlü bir gündü. sonra ama duruma gülebileceğimi fark ettim. gülmek için yazdım, hüzünlüyken gülebilmek için.
  • rap müzikle uğraşıyorum. benimle düet yapar mısınız?

edit: insan bir tarzım değil falan der. bildiğin sallamadı ya la.
  • (bkz: kalben kim mk)
  • bize kitap alır mısınız?

(bkz: okuyançocukprojesi ekşi sözlük destek kampanyası)
    • size kitap alırım tabii ki. köy okulları projesine de yardımcı oluyoruz. kimi zaman sizlerin ismini hiç bilmediği, güzel okullara da destek oluyoruz. bu projeye de destek olmak için elimden geleni yaparım.
  • eski gitarını bana verir misin?
    • eski gitarlarımı zaten hep birilerine hediye ettiğim için şu an elimde eski gitar yok.
  • ruhu okşayan bir ses tonunuz var. başarılarınız daim olsun.
    • ne güzel. çok teşekkür ederim. arada iltifat kabul etmeyi de böyle böyle öğreniyoruz.
  • merhaba kalben hanım, hoşgeldiniz.

2016 yılında bursa'daki hayal kahvesi sahnesinde karşılaşmıştık sizinle. o gün biz nişanlısıyla yeni ayrılmış bir arkadaşımla birlikte kafa dağıtmaya gelmiştik. performans başlamadan önce yanınıza gelerek "fırtınalar" şarkınızla ilgili arkadaşımın kötü anıları olduğunu belirttim ve bugünlük söylememenizi rica ettim. siz de gülümseyerek onayladınız. ancak daha yerime yeni oturmuşken "fırtınalar" şarkısına öyle muazzam ve duygulu bir sesle, öyle damardan girdiniz ki ben bile bir an başka alemlere gittim geldim. arkadaşıma baktığımda beti benzi atmıştı, donuk bakışlarla kafasını sallıyordu. gece bitiminde de hiç konuşmadan zombi gibi yalpalayarak evine gitti. ertesi gün nişanlısıyla barıştıklarını ve evlilik hazırlıklarına başladıklarını söylediğinde şok olmuştum. sorum şu: o şarkıyı gerçekten bu sonucu öngörerek mi söylediniz? arkadaşım size minnettar, düğünüme mutlaka davet edeceğim deyip duruyor.

teşekkürler ve saygılar.
    • yalan söylüyorsun, yalan.

senin diğer entry'lerine de bakıcam bu etkinlikten sonra. kim bilir ne yalanlar söyledin, hepsini tek tek belirleyeceğim.
  • rusya ve abd arasındaki gerilime ne diyorsunuz?

edit: bu soruyu cevaplamadigin icin seni spotify'dan engelledim kalben sori. arabada da cakma cd'n vardi o da dogru cope.
  • sourtimes mi roads mu?