şükela:  tümü | bugün
  • bir süredir ciddi ciddi beklediğim lakin bir adım görmeyince açtığım başlıktır. iyi güzel, sözlük beğenilen, iyi isimleri sözlüğe bu başıkla getiriyor ve başta biz yazarlar olmak üzere insanların sorularını daha rahat ve içten cevaplayarak, meraklarımızı gideriyor, geliştiriyor vs. soru sormasam da her daim merhaba ben ... sorularınızı cevaplıyorum başlığında hemen hemen tüm cevapları okurum ve dün bence bu uygulamanın nirvanasını dün vedat bey ile yaşadık. umarım daha ileriye gideriz.

açıkçası bu sorularınızı yanıtlıyorum uygulamasına kanzuk'un bizzat kendisininde katılmasını diliyorum. burada bir çatı altında beraber yaşıyoruz, emek veriyoruz ve eğleniyoruz. sözüğün bize göre sorunlarını, gelecekte nereye doğru evrileceğini, arasıra açılan rezalet başlıklarındaki rezalet durumunu, mobil uygulamalar neyi ne özellikleri ile amaçlıyordu ve başarılı mı, iyi bir iş insanı veya avukat olmanın yollarını, hadi en sevdiğin şeylerden de konuşuruz. sen gel hele bi gel, aç bu başlığı. dışarda bu başlığa getirecek insan arama, önce bir seni dinleyelim kanzuk. sana çok sorumuz var...

olursa sözlükteki çoğu soruna çözüm veya cevap olacaktır.

önemli not: dürüm sorusu sormayacağız, çekinme lütfen.
  • arkadaşlar merhaba ben kanzuk kanalıma hoş geldiniz.