şükela:  tümü | bugün
  • merhaba ben geldim sohbet edelim sorularınızı bekliyorum buyrun buyrun :)

kanıt

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: merhaba ben karsu dönmez sorularınızı yanıtlıyorum/@karsu donmez)

edit: soru cevap sona erdi sorularınız için teşekkür ederim :) müsait olursam sorularınızı cevaplamaya devam edeceğim.

not: soru cevap etkinliğini ekşi sözlük android & ios uygulamalarından ve mobil/web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.
  • kız sen ne güzel, ne güzel bakıyorsun :)

uzun süredir takip ediyorum zaten sizi; sorum yok.

bilinirliğinizin bu şekilde katlanarak artması dileğiyle..

son ep harika bu arada.
    yazarlar imzalı kitap gönderir siz de imzalı albüm gönderseniz ya*

edit: bu ne hız kendime şaşırdım bekliyormuşum bildiğin. *
  • çok uzun süre sizin sesinizden jest oldu'yu dinledim ve aylardır bırak beni böyle şarkınızla uykuya dalabiliyorum. ninni gibi sesiniz var, epik, huzur verici.

aynı zamanda çok üst düzey müzikal eğitim aldığınızı duymuştum. daha nice hislerinizi dile dökebildiğiniz parçalara diyelim. iyi ki varsınız ve iyi ki türkçe söz üretmeye başladınız.
  • sevgili karsu, sanatını değerlendirecek bilgim yok sadece çok beğeniyorum sesini, duruşunu, disiplinini. ama asıl önemlisi insani yaklaşımın ve yaptığın gönüllü sosyal işler. mültecilerle olan özellikle. tek dileğim artık çok çok ünlüsün. lütfen o gözleri parlayan vicdanlı karsuyu unutma. seni seviyorum.

dipnot: sana bir kahve ısmarlamak için hataydan amsterdam'a yürüyebilirim. nasılsa sen karşılıyorsun mültecileri *

edit: yapma karsu yapma ya. zaten sorular oyle bir geldi ki soruyu degistirme hakkimiz da doldu. dolduuuuğ! yapmaaaağ! :)
  • sen kimsiniz?
  • 15 temmuz gecesi neredeydin?
    tankların altına yatmayı düşündün mü?
  • merhaba karsu. hoşgeldin.
    öncelikle sana bayılıyorum:)
    sorum : hayatında seni çok etkilemiş olan bir kitap, film ve dizi var mı? bunları çok merak ediyorum. boyunu ve kilonu da?
    bir de hayatta seni ennn çok motive eden, neşeli yapan şeyi? bu kadar.
    • evet. :) kitap dünya'da bütün kediler kaybolsa, bir japon kitabı herhalde. kitap şöyle: genç bir çocuk var, kanser hastası oluyor ve 3 günü var dünyada. 1 gün ekstra almak için bir cin geliyor, diyor ki dünyada bir şeyi kaldırman lazım. ilk gün saatler kayboluyor, zaman kayboluyor, sonra başka şeyi kaldırıyor. sonra müziği kaybettirmek istiyor ama cin müziksiz dünya olmaz diye izin vermiyor. hayatın ne kadar kırılgan olduğunu hissettiriyor.

film, about time. ingiliz sinemasını çok severim. bir çocuk var, zamanda geri gidebiliyor. filmi izleyin. :)

boyum 162, kilom da 54. :)

insanlar, ailem arkadaşlarım ve konserime gelen kişiler. onlar beni çok mutlu ediyor.
  • edis ile aranızda aşk dedikodusu çıktı bu konu hakkında ne söylemek istersin? :)
  • babacım sen kimsin ya?