şükela:  tümü | bugün
  • merhaba, ben keanu reeves.

ülkeniz türkiye'de de beğeniyle izlenmiş olan matrix üçlemesinde başrol oynadım. matrix'in en önemli karakteri bendim. morpheus'u bile bu efsane filmden çıkarsanız ana temada değişim olmazdı fakat bendenizin canlandırdığı neo karakterini matrix'ten çıkartırsanız ortada senaryo kalmaz, film ölür.

bunun dışında maddiyata önem vermeyen bir insanım. kendimi oldukça mütevazı bulduğumu da itiraf etmeliyim. zaten dünyanın yüzde 99'u gibi sizler de beni tanıyorsunuz, yaptığım iyilikler ortada.

sorularınızı alayım. uçağa yetişmem gerekiyor, evet maddiyat önemli değil ama takdir edersiniz ki dakikam bile milyonlarca dolar ediyor, o yüzden aranızda fazla oyalanamayacağım. beğendiğim birkaç soruyu cevaplıyorum. şimdi mikrofon sizlerin.
  • (bkz: aparullo) görünümlü keanu reeves'in sözlüğe konuk olmasıdır.

kaç yaşındasın arkadaşım sen? güldürdün gece gece.
  • o kim amk diyecekler için kısaca kendimi tanıtmam gerekirse matrix'te dövüşçüyü oynadım. sorularınızı bekliyorum.

kanıt

not: niyetli değil misin keanu nedir o elinde tuttuğun diyecekler için şimdiden söyleyeyim marmaray aktarmalı metro ile geldim, seferi sayılıyorum.
  • kendisine üsküdar metrosunun son durumunu soracağım etkinlik.

bilse bilse o bilir.