• ortamın gerim gerim gerildiği, trump'un "füzelerimizi bekleyin" dediği, fransa'nın, ingiltere'nin, rusya'nın karşılıklı füzelerle restleştiği, s-400'lerin, patriotların gündemde olduğu bu sıcak ve 3. cihan harbi'nin başlamasından korkulan bu füze dolu günlerde benden bahsedilmemesi olmazdı.

"şerefsizim tam füzelik hava" diye yola çıktım, dost ve müttefik ülke türkiye'de siz değerli sözlük yazarlarının sorularını yanıtlamak ve bir takım görüşme ve değerlendirmelerde bulunmak üzere geldim.

kanıt

gelirken her dediğimi sürekli yazan 15 kişilik bir yazar grubunu da getirdim. siz yazmasanız da onlar yazar zaten.

sorularınızı bekliyorum.
  • - eniştenizin böbreğini mi bir organını köpeklere yedirmişsiniz diyorlar, doğru mu?
  • - kim jong-un kim amk!
    + yok, tek kim. ayrıca ben senin amk!

kızdırmayın küçük enişteyi, usturuplu sorular sorun.
  • göt müsünüz? değilseniz neden japonya'da yaşayan korelilere sahip çıkacağınız yönündeki sözlerinizi yerine getirmiyorsunuz? japon hükümetinin bullshit propagandalarınıza izin vermemesi bu kadar mı koydu?
  • aşırı demokratik meclisinizdeki oylamaları hayranlıkla izliyorum. ve hatta başıma bir şey gelmesin diye ben de oy veriyorum izlerken. sizin gibi olmak isteyen diktatörlere ne tavsiye edersiniz? uzun uzun açıklarsanız sevinirim.
  • kim jong kim amk?
    (bkz: kafa uçtu)
  • 1915’de çanakkale’de ingilizler anzakları getirdi savaştırdı, anzaklar ingiliz askeriydi.1950 yılında amerika bizim askerlerimizi koreye gönderdi orada savaştırdı. korede zalimin yanında saf tuttuk savaştık. o dalga geçtiğiniz kim’in dedesi öyle ya da böyle amerikalıları yenmiştir. ne onun dedesinin ismini ne ho chi ming i kimse bilmez.medya amerikaya diz çöktürenleri unutturuyor çünkü.
hesabın var mı? giriş yap