• ben nevşin mengü,

medya izleyici/dinleyici/okuyucunun pasif olduğu bir mecradan aktif olduğu bir mecraya dönüştü. insanlar dinledikleri kadar çok konuşmak, konuşana görüş iletmek, soru sorabilmek istiyor. velhasılıkelam, buradayım, sorularınızı bekliyorum.

kanıt

edit: soran, yorumlayan herkese teşekkürler. tschüs :))

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: https://goo.gl/kik59z
  • girdisi çıktısı, şusu busu şu kadar espirilerine kızıyor musun ?

arda turan transfer halkında ne düşünüyorsun ?
    • hayır hiç kızmıyorum. zaten niye kızayım, gülüyorum. arda turan'ın da yolu açık olsun. futboldan pek anlamam. ;)
  • merhabalar nevşin hanım..

'her doğru her yerde söylenmez' diye bir söz var.. sizi, doğru bildiğini her yerde söyleyen biri olarak görüyorum, bundan hiç pişmanlık duydunuz mu?
  • muhafazakar tandanslı bir ailede büyüseydiniz, ideolojik çizginiz şu ankinden çok farklı olur muydu? buna ilaveten, özel hayatınızda da televizyonda göründüğünüz gibi sert bir insan mısınız?
    • özel hayatımda da sert olduğumu söylüyorlar, evet. muhafazakar bir ailede büyüseydim muhtemelen şu anda çok daha farklı bir yerde olurdum çünkü insan aslında 3-5 yaşındayken şekillenmeye başlıyor.
  • merhabalar;

iran'i özlüyor musunuz? iran'da en son yaşananlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

edit: çok teşekkürler :)
    • yani, iran'a profesyonel bakıyorum açıkçası. en son yaşananları öyle abd'nin kışkırtması olarak görmüyorum. çok genç yaşta olan insanların iran'da pek gelecek görememesinin ve umutsuzluğunun bir sonucu. bir tür toplumsal patlama. ama dünyanın her yerinde olduğu gibi kolluk güçleri taraf değiştirmediği sürece hiçbir baskıcı rejim iktidardan düşmez.
  • asl?
  • merhaba nevşin hanım.

2010 yazında bodrum bitez’de tatil yaparken karşılaşmıştık sizinle. kıyıda yüzme hünerlerinizi sergiliyordunuz. iskeledeki üç genç sizin stilinizi hayranlıkla izlerken onlara yüzme yarışı teklifinde bulunup hepsine fark atmıştınız. daha sonra hızınızı alamayıp “sizin gibi vitaminsiz fitness oğlanlarını cebimden çıkarırım lan ben!” diyerek bilek güreşinde de mağlup etmiştiniz hepsini. sorum şu: o üç gencin erkeklik gururlarını yerle bir ederken hiç vicdanınız sızlamadı mı? ikisi yüzme sporunu bıraktı, diğerinde de güzel kadınlara karşı fobi başladı çünkü.

teşekkürler ve saygılar nevşin hanım.
  • neden?
  • hatırladığım kadarıyla küçüklüğünüzden beridir vejetaryensiniz. sonra da vegan oldunuz. bu kararı vermenizde neyin etkisi oldu?

triathlon yapıyorsunuz, bu spora vegan olduktan sonra mı başladınız? eğer önceden de triathlon yapıyorduysanız vegan olduktan sonra bu spordaki performansınızda ne gibi değişiklikler oldu?

iyi akşamlar, iyi ki varsınız.
    • evet küçüklüğümden beri vejeteryanım. sonradan vegan oldum. performansıma etkisi derken, günün sonunda ben dünya şampiyonasında başa yarışan bir sporcu değilim. bitirmesine yarışıyorum. önemli olan yarış boyunca keyif almak benim için. ayrıca bence vicdan benim için performanstan daha önemli. :)
  • doğan grubu gibi bir yerde niye çalıştın. para tatlıydı de mi
hesabın var mı? giriş yap