• ciddi olarak yönetimi silah ile ele geçirmek herkes için en doğru olan mı?
  • solcu ne demek? daha doğrusu sen ne anladın?
  • niye bi tane genel başkan bulamıyorsunuz yahu?
  • kendini solcu sanan bir bölücü daha. devammı halkların kardeşliği falan amk oğlu seni!
  • siz çok azsınız... hatta azınlıksınız... sizin bu kadar "güçsüz", "etkisiz" olmanız karşısında, her şeye hakim olanlar niye hala sizi bu kadar gözünde büyütüyor? hatta ülkede faiz ve döviz artışlarını sizin faaliyetlerini bağlıyor...?

madem iktidarı, başkanları ve hatta başkanların başkan olan bir insanı bile bu kadar tedirgin etme gücünüz olduğu halde neden iktidarı ele almıyorsunuz?

cevap: kimi yöneteceğiz lan? halk makarna-kömür-yakın akraba evliliği yaptım çocuğum sakat doğdu ver bakalım sosyalgüvenlik maaşını vs. vs. vs... dese ne diyeceğiz...

aklımızdan geçeni onlara söylesek, bir araba sopa yeriz... bir müddet bekleyin. sonra belki... henüz hazır değilsiniz...
  • neden slogan atmaya bu kadar heveslisiniz?
    hep beraber aynı cümleyi bağırınca itici oluyorsunuz, millet çekiniyor sizden.

bir de sol yumruklar yukarı kalkınca halkın gözünde imajınız çok kötü çiziliyor, her an birilerine saldırabilecekmişsiniz gibi bir görüntü veriyorsunuz, haberiniz olsun.
  • gerçekten eylemde kız arkadaşlarınız ince bir sesle; "vurmayın erkek arkadaşımaaağ faşistleeeğr!" diyor mu?
  • kedi, köpek besleyen seven sadece siz olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?
  • neden ben buyum deyip sivrilme çabası? ben bu mahallenin zencisiyim demek neden?
  • her birimiz bu kadar farklıyken neden hepimiz eşit olalım ki?
hesabın var mı? giriş yap