• oktay vural'la akrabalık var mı hoçam?
  • ligin en iyi ve en verimli oyuncuları kimlerdir?
  • hocam federasyonda en çok lobisi olan takım hangisi?
  • yılmaz hocam, başarılı da olsanız başarısız da olsanız takımlarla uzun süreli birlikteliğiniz olmuyor. mesela aykut kocaman diyince fener, şenol güneş diyince beşiktaş-trabzon ertuğrul sağlam diyince bursaspor, ama yılmaz vural diyince herhangi bir takım aklımızda canlanmıyor, nedeni nedir?
  • iki eşim var diye yaptığınız açıklamayı talihsiz buluyor musunuz ? şimdi olsa yeniden aynı şekilde açıklar mısınız ? iki eşinizlede ilişkiniz devam ediyor mu ?
  • hocam imaj olarak "orta sınıf takımların hocası" ya da "küme düşerken camı kırılıp kullanılacak acil durum hocası" gibi gözüktüğünüze katılıyor musunuz? katılıyorsanız bunun sebebi lobiniz olmaması mı, başka bir sebep mi? bu durumu aşmak için aldığınız bir takım aksiyonlar var mı?

çok soru sordum, büyük bir takım yönetirseniz beni de scout olarak falan işe alırsanız sevinirim. sözlük başında harcanıyorum.*

bul beni hocam. bul beni!
  • merhaba hocam, sizce günümüz futbolunda ne eksik ve ne fazla?
    • günümüz futbolunda eksik olarak sürat. amerikan futbolunun sevilmesinin sebebi çok çabuk ve mücadeleci olması.

artık çok hızlı yaşıyoruz. futbol da bu hıza ayak uydurmalı.
  • iyi akşamlar hocam, hoşgeldiniz öncelikle. futbolda gülen yüzlere çok ihtiyacımız var, bu açıdan sizi ülkece çok seviyoruz. futbolda her an devam eden bir gerginlik ortamı var. futbol insanları sizin doğru yaptığınız neyi doğru yapamıyorlar ? bu işi biraz çok mu ciddiye alıyoruz ?
    • bu bir eğlence, bir şov. bana şovmen diyorlar. şovmenliği sanki çok olumsuz bir şeymiş gibi lanse ediyorlar halbuki dünyanın en zor şeyi insanları güldürmek.

bunu becerebiliyorsak ben bundan mutlu olurum.
  • aziz yıldırım’ı teknik direktör pozisyonu boşken kaç kez arıyorsunuz?
  • tff'nin son haftalarda verdiği cezaları doğru buluyor musunuz?
hesabın var mı? giriş yap