şükela:  tümü | bugün
  • cocuklar duymasin'in yasemin hanimi. default olarak mini etekli.
  • galatasaray lisesi mezunudur ayrıca kendisi
  • analysis isimli bir de kısa film çalışması olan galatasaray lisesi mezunu şimdilerde yıldız teknik üniversitesi elektrik bölümünde okuyan ve aynı zamanda çocuklar duymasın ondan önceleri hamdi alkan tv ve ondan da evvelinde kahkaha show adlı yapımlarda da yer alan oyuncu
  • pek karizmatik bir isme sahip olmasa da cok guzel bir kadin. kendisi, cocuklar duymasini izleme nedenimdir. fis fis ismail'in tacizlerinden sonraki yuz ifadesini gormek icin bile dizinin tamami izlenebilir. cok masum, tatli bir guzelligi var bu hanim kizimizin. meric acemi hanim'in medeni durumuyla ilgili henuz bir bilgiye ulasilamamistir. sirf o tatli bakislari icin cocuklar duymasini izliyoruz, mutlu oluyoruz ve meric hanimi seviyoruz.
  • yakın zamanda bir seyahatte tanıştığım ve sonradan dizi oyunculuğu ve senaryo yazarlığı yaptığını öğrendiğim bu anlamda yaratıcı ve yetenekli birisi olup, seyahat sırasında gördüğüm kadarıyla da zeki, eğlenceli ve yakın birisi. eşi ile birlikte, bana ikram ettikleri smirnoff ice, tekilalarla ailece cömertlikleri tescillendi.
  • mihrap yerinde dizisinin senaryosunu yazan hanım.
  • "kiralık aşk" dizisinin senaristlerinden biridir.
  • bu aralar kiralık aşk'ın senaristi. üniversiteyken (hobilerim var o zaman tabi, mal gibi yaşamıyorum şimdiki gibi) sinema üzerine bir kursa katılmıştım, o da senarist olarak derse konuk olmuştu. bıcır bıcır çok sevimli tatlı bir kadındı. cuma akşamı jenerikte adını görünce farkettim. dizinin kalitesi odur budur bir şey diyemem ama 10 reyting alıyor dizi. sistemden anlamayan için kısaca yaz dizisi için mucize bir reyting. demek ki işin matematiğini anlattığı gibi çözmüş. sonunda.
  • türlü türlü küfürler savurmak istediğim senaristimsi. yazdığı senaryo mantık hatalarından geçilmiyor ama hala tek başına çalışıyor. seni frenleyecek, düzeltecek bir ekip lazım sana. kiralık aşk'ı kısır aşk'a çevirdin. hep mi üçüncü şahıs üzerine senaryo yazılır? arada da şirketi batırıp kurtarıyor. kısır döngüye bağladığını göremiyor musun? reytinler sürekli düşüyor. sonunda %7 oldu. umarım dizi batar, sen de piyasadan çekilirsin. bir daha altında senin ve barış yöş'ün olduğu hiçbir şeyi izlemeye tenezzül etmem.
  • kendi yazdığı dizinin başrol kadın oyuncusunu kıskanıp diziden ayrılıyor diye asparagas haberler çıkartan, kişisel zevkleri nedeniyle üçüncü şahısları "ben meriç acemi'yi tanımıyorum" diyerek artık basına açıklama yapmak zorunda bırakan, yazdığı diziyle ilgili sosyal iletişimi kendinden daha yüksek olan yönetmenleri işlerini bir bir bırakmaya iten, senaryodaki ekip arkadaşlarına bütün diziyi yazdıran ama onların isimlerini alfabeden saymayan, merhaba denildiğinde inanamıyorum ne kadar iyi bir insan izlenimi bırakıp, hayali yapımcılar ve işlerle senaryo yazmak isteyen gençlere bu fırsatı tanıyan, oyuncuların aldıkları ücretlerden set çalışanlarının yediği yemeklere kadar herkesin arasında bir köprü vazifesi gören, sosyal mobbingin kitabını yazan, enteresan bir kişilik.