şükela:  tümü | bugün
  • bir dizi madem sıvandı bari biz kurtaralım diye senaristine yardım hareketimizdir. yazık madem bu hanımefendi yazamıyor, o zaman biz yardımcı oluyoruz. hep beraber senaryoya takviye atıyoruz. işte benimkiler;

1- her bölüm serhan'ın soyunmasına bahane aramayalım. sarmaşık'ın ortasına swinger club açılsın. oya-edip, pelin-taylan, merve-serhan, turanj, arzu, pilates, menapozlu kadın hocamız, manikürcü hepsi burada ekip çalışması yapsın ilk 10 dk. zaten slow motion o 40 dk yer. böylece karışık ilişki olayını çözdük. her bölüm başında oya serhan'a, serhan pilatese, edip taylan'a....

2- entrika ve gizem lazım değil mi? en sevdiğimiz geri yönelik flashbackler ile bir şeyler çözmek. arka sokaklardan kopya çekelim. önce oya kanser olsun. sonra hemen iyileşir zaten. kadın süper doktor. kukulog oya ne görsün o limonlu sabahtan hamileymiş. evet işte sana soru işareti liseden öpüştüğü taylan mı baba, yoksa serhan mı, platonik bakışan edip mi?

3- action lazım değil mi? serhan yatırımcılık işinde sıçtıktan sonra meğerse piyasaya geri dönememiş. beyaz et işine girmiş. sarmaşıkta yeterince o...pu var zaten. iç piyasa yani. meğerse pilates burcu da az ve öz sermaye ile bu işteymiş. üstelik pelin'in babası sermaye vermiş. işte buradan sonrasına 2 araba kovalamacası ekleriz arka sokaklardan. 2 tane de kurşun sıkılır. ama illa ki o merve'nin evi hava uçurulursa ooo 2 sezon gider

4- ve dram lazım tabi son olarak. yangında ölemedi ya kimse. benim tavsiyem tüm çocuklar birer tur kaçırılsın. arzu, merve, pelin ağlarlar 15 er dakika. oya hastasını kurcalarken içeride 10luk matkap ucu unutsun. hemen dava açılı zaten. o sürünsün. edip gay olsun. onun dramı ona yeter zaten. ama süprizler de olsun. mesela bir bölüm bir öğrenelim ki, edip'te kedi merdiveni kadar şey var.

3 sezon ben kurtardım gerisi allah rızası için size kaldı. hadi yiğitler el atın da, şu kız daha fazla sıçmasın yazık. o da insanmış.