• #113847570 cok meric gordum de boylesini gormedim.
    ön edit : görsel entryi silmiş.

edit: s.kecek gozle bakmadigi icin minnettarlik gostergesi olarak adamin arkasindan kosarak gelip numarasini veren 3 kiz falan var hikayede. mutlaka okuyun, okutun.

edit 2: gelen istekler üzerine, yazar ola ki siler diye bu efsanenin kaybolmaması için bir kopyası burada bulunsun.

--- spoiler ---

başlık:türk kızının merhaba sorusuna vereceği cevaplar

entry:

ne kadar umutsuz erkek olduğunu gözler önüne seren başlık. kadınlara selam vermekten bile korkuyoruz, öylesine asosyaliz ki nasıl selam verileceğini bile bilmiyoruz.
    gayet normal, insani bir şekilde merhaba derseniz kimse sizi cevapsız bırakmaz. ama vücut diliniz ben seni sikeceğün, sikmek istiyon, hadi gidek sikişek diyorsa, hassiktir cevabını bir şekilde alırsınız.

kadınların erkek davranışları ve vücut dili konusunda bir uzman olduğunu aklınızın bir köşesine yazın ve öyle davranın.

şöyle de bir anımı yazıp ben gaçayım.

istiklali eski vakitlerinde geziniyorum, üç kız bir barın sokak masalarına oturmuş içiyorlar, tam ben geçerken garson masaya mis gibi kokan taze patlamış mısır koydu. kızlara,
    - merhaba
    + merhaba (soru işaretleriyle baktı üç kız da)
    - patlamış mısır, çok lezzetli gözüküyor, biraz alabilir miyim?
    üçü birden tabağa uzanıp
    + aaaa lütfen buyrun
    bir avuç mısır alınır
    + teşekkür ederim çok naziksiniz
    - rica ederiz ne demek, afiyet olsun
    + size afiyet olsun, iyi eğlenceler
    - bize katılmak isterseniz, buyrun, sohbet ederiz oradan buradan
    + teşekkürler, mısırlar çok cazip görünüyordu, ben sohbetinizi böldüm, affedin, siz devam edin
    - yok ya buyrun bize de değişiklik olur, farklı bir sohbet olur, lütfen buyrun

o masaya oturulur ve uzun uzun sohbet edilir, sonrasında izin ister ve kalkarım, kızlardan birisi ardımdan koşarak gelir,
    - ya vagabond biz seni çok sevdik telefonumuzu bile istemedin, hiçbirimiz yürümedin, bu kağıtta üçümüzün de telefonu var, ne zaman istersen ara buluşalım sohbet ederiz.

uzun yıllardır bu üç kızla halen görüşürüm, içlerinden bir tanesiyle kısa süreli bir gönül ilişkim de oldu.

siz yeryüzünde herhangi bir dişiye seni sikeceğim diye yaklaşırsan, sen kim köpeksin diye terslerler, ki türk kızları da bu listenin başında gelir.

yazan: vagabond shoes
    --- spoiler ---
  • başlık: (bkz: erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular)

entry: (bkz: #84081877)

--- spoiler ---

gitgide cinsel bir obje olmaktan, ikinci sınıf insan muamelesi görmekten, cinayetlere kurban gitmekten, ayıplanmaktan baskılanmaktan gülmekten alıkonulmaya çalışılmaktan dolayı neler düşündüğünüzü (bu realiteden ötürü son derece üzgün olduğumu araya sıkıştırarak)merak ediyorum.

--- spoiler ---

ahahaha :) oltayı atmış bekliyor... melisler burcular sütyenlerini çıkarıp, "senin farklı olduğunu biliyordum meriçiiiiiim!" diyerek kendisine koşsun diye.
  • meriçlik nedir? diyen arkadaşa ben cevap vereyim;

meriçlik kadınlara iyi davranmak, iltifat etmek, kibar olmak, centilmen olmak değildir. bunlar erkek olmanın değil insan olmanın asgari şartlarıdır.

meriçlik kadını yüceltirken kadına yaranmak adına kendi hemcinsilerini yerin dibine sokmaktır.

kadını dokunulmaz, eleştirilemez, hata yapmaz olarak görmektir.

burada ifşalanan entryler de bu mihvaldeki entrylerdir.

adam gelmiş; siz kimsiniz ki türk kızları sizinle birlikte olsun diyor mesela.
    ulan ırzını sttimin kerkenezi sen kimsin? böyle yazınca bütün türk kızlarının kucağına atlayacağını mı sanıyorsun?

diğeri geliyor; belli sosyo kültürel yapıdan gelmiş zaten hayatı şiddet üzerine kurgulanmış tas kafa traşlı kriminal adamla, iyi eğitimli, işinde gücünde olan, nazik, kibar, karıncayı incitmeyecek adamı aynı kefeye koyup bütün türk erkeklerine katil diyor.

tamam kanka hepimiz katiliz bi sen düzgünsün, bütün kadınlar sana vermek için evinin önünde sıraya geçsin amk.
  • az evvel bilgisayarda eski bir telefonumdan kalma ekran görüntülerine bakarken denk geldim ve tıpkı o gün gibi iğrendim. örnek twitter'dan:

görsel

lan kitap yazarın cinsiyetine göre ayrılır mı? ya türüne göre ayırırsın, ya boyutuna göre ayırırsın. hadi olmadı yazarların ismine göre ayırırsın.. yazarın cinsiyetine göre kitapları bir köşeye toplamak nedir?

+ okan bu kitaplar niye burada ayrı duruyor?
    - o kitapları kadınlar yazdı.
    + kadın yazarların farkı ne?
    - erkek yazarlar çehov, balzac, dostoyevski, gorki falan hep leş gibi ter kokuyor. ama kadın yazarlar öyle mi? çiçek onlar çiçek. canım kadınlar <3

bu arada "meriç entry'leri ifşa platformu" başlığı 1 ağustos 2017'de açılmış, ama ekran görüntüsü 14 şubat 2017'de, yani yaklaşık altı ay önce. görünce tiksinmişim ama o sırada yükleyecek bir yer, akacak bir mecra bulamamışım demek ki.. bu başlığın fahri sahibi benim :)

bu arada meriç tam da 14 şubat'a denk getirmiş paylaşımı.. ulan var ya..

edit: arkadaşlar kedili profil fotoğrafına dikkat çekti :))
    edit2: kapak fotoğrafına bakın yaaa.. :))) (şurada gördüm)
    edit3: twitter'da nickini arattım, hep kadın profilleriyle etkileşim kurmuş.
  • bu olay bana taksicilerin ibb'nin yeni taksi önergesine ya da ubere olan tavrını anımsatıyor.

kendileri müşterilerine bok gibi davranmaya devam edebilmek için düzgün hizmet veren-verme ihtimali olan oluşumları yeri geldiğinde şiddetle karşılıyolar.

erkekliğinizi veya "samimiyetinizi" kadınlar hakkında tip tip konuşarak ya da kendilerine kötü davranarak kanıtlama ihtiyacınız cidden bi garip. yarın öbür gün cidden sokakta kadınlara kaba davranmayan insanlara saldıracaksınız falan diye korkuyorum. lol

ek: bir debemizin daha sonuna gelirken bana meriç, düşüyo mu böyle, düştü mü gibi mesajlarla beni haklı çıkaran bütün yazarlara teşekkürlerimi sunarım. <3
  • (bkz: #122551692)

meali; karizmam sayesinde dating uygulamalarında daima rakiplerimden bir adım öndeyim. beta ya da gama değil, gerçek bir alfayım. prim kasmak adına flörtümle olan konuşmamı ifşalayacak kadar meriç ruhlu, aynı zamanda da adını sansürleyecek kadar da ince düşünceli bir erkeğim. nudeleriniz tarafımdan güvence altındadır. seri dm'lerinizi bekliyorum kızlar. kıps*
  • (#85909939)

meriçlik bir din olsa bu eleman peygamber olurdu amk.

iddia ediyorum bunun kadar mericini görmediniz beyler.
  • buraya entry taşıyanların hesaplarına girin bakın, büyük çoğunluğunun troll, arsız, terbiyesiz tipler olmadığını göreceksiniz, hele kadına saygısız filan da değiller ayrıca..

lakin meriçlik diye bir olgu vardır, bunu konuşmanın alemi yok, ortaokulda da vardı, şu anda çalıştığınız emlakçıda, plazada, devlet dairesinde de var.. “kızların arkadaşı, dert babası” görünümlü bu tipin gizli ajandası bellidir, medeni cesareti olmadığı için göz koyduğu kıza açılamaz ve onun kendisine gelmesi için aklınca yollar inşa eder, nedir bu yollar?

mesela en önemlisi “ya meriç ne kadar birbirimize benziyoruz, ne kadar iyi anlaşıyoruz” dedirtmektir.. bunun yolu nereden geçer? %100 (bak 99 bile değil) kızın hoşuna giden şeyleri söylemek için bambaşka bir kişiliğe bürünmüş olmaktan..

ya da mesela kız kedi sever, bu ondan daha fazla kedi sever, e birader geçen gün de “ya evet çok tüy döküyorlar, ben de uzaktan severim ama hayatta almam” diyordun tüy alerjisi olan ablaya?

bir de çok akıllı olduğu için bunu yaparken farkedilmediğini düşünür ya, işte o paha biçilemez; o farkedilmediğini sandığı entry’leri buraya taşıyor insanlar o kadar..

neyse çok uzatmayayım, bu gözle bir okuyun bu başlığın altını, eğer meriç değilseniz ne anlatıldığını anlarsınız..
  • şimdi tek tek göstermeye üsendim de, 30 yaşında bekar kadın başlığında onlarca benzerini görebileceginiz entrylerdir.
    ulan bildikleri tek vasfı 30 yaşında olmasi ve bekar olmasi olan bir hatun modelini resmen öve öve, yalaya yalaya arşa çıkarmışlar. şöyle harikaymis, böyle kusursuzmus da bilmem ne. sanırsın liv tyler'ı monica belluci'yi anlatiyor.. cidden korkunc ya. meriçlik acilen tedavi edilmesi gereken habis bir hastaliktir.
  • ıfşa yapılırken dikkat edilmeli ve meriçlik ile gavatlık birbirine karıştırılmamalıdır. benzerlikler taşısa da birbirinden farklı kulvarlar çünkü.
hesabın var mı? giriş yap