1. kendi hakkında gayet keyifli ve özet bir tanıtım yazısı yazmış süper eğlenceli insan: "kendini bildi bileli çizen, tasarlayan, okuyan, dinleyen, guzel yemekler yemeye merakli olan, yeni şeyleri denemeye bayilan, müdavim olma hastaliği bulunan, alişverişte sinir tanimayan, moda tutkusu değil motivasyonu olan, herşeye merakli, kurcalayan, soran, cevap arayan ve tum bunlari bir blogda paylaşmaya başlayan bu küçük kiz istanbulun bir köşesinde bir elinde fotoğraf makinasi, diğer elinde hiç bitmeyecek kahvesi, kirmiziya çalan ruju, kendi tasarimi kiyafetleriyle karşiniza çikabilir!"
    *
  2. altınay küçük'ün kardeşidir..
  3. nedense bogazici'ndeki butun arkadaslar "cok kil hatun", "cok kit hatun" gibi laflar ediyordu hakkinda, mezun olmus neyse ki, bogazici universitesi psikoloji bolumu mezunu artik. ogrencilik zamanlarinda nasil tavirlardaydi da kil oluyordu insanlar bilmiyorum. yazilarindan ziyadet fotograflariyla ilgileniyorum, zaten yazilari straight hicbir erkegi ilgilendirmemeli. eger boyu 1.60 civarindaysa (fotograflarindan gordugum kadariyla oyle oldugunu tahmin ediyorum) fotograflariyla da ilgilenmeyecegim.
  4. kendisinin bogazicinde gecirdigi yillarin daha hazirlik olanindan baslayarak her zaman uzaktan seyrettigim, guzelligine hayran oldugum ve bugunlerde de mezun olup gitmis olan guzellik ve zerafet abidesidir.
    keske bir yolunu bulup anlatabilseydim kendisine... ya da yuzune karsi hayranligimi dillendirebilseydim... resmen asikmisim da su anda anliyorum cidden...
  5. blogunun takipçilerinden birinin yolladığı, rakunların kürkleri için canlı canlı derilerinin soyulduğu videoya ufacık bir göz atıysa 1600tl verip aldığı o ceketi bir daha giyebileceğini sanmıyorum. gelen tepkilere rağmen blogundaki o gönderiyi kaldırmaması, hayal kırıklığına uğradığını söyleyen takipçilerine tamamen kayıtsız kalması da bir garip.
    kendi düşüncemi de eklemeden geçmeyeyim; ara ara açıp takip ettiğim blogunda dün o aşkla anlattığı rakun kürklü fotoğraflarını görünce ve bahsettiğim bir takipçisinin yolladığı o videoyu izleyince(ki başında kapatmak zorunda kaldım çünkü kafayı yemek üzereydim o hayvanı o halde görünce) moda denilen şeyin bazen ne kadar aptal, cani ve hiç olabildiğini gördüm, midem bulandı.
  6. %100 rakun ceketine olan aşkını şu şekilde anlatmış.

"onu gördüğünüzde, o olduğunu anlarsınız. kalp atışınız yükselir,daha hızlı nefes almaya başlarsınız. eğer bunu hissettiyseniz, tamamdır, aşık oldunuz! "

ne kadar zavallıca, amaçsızca bir hayat yarabbim. modadan tiksindim yemin ederim.

meriç küçük hakkında bilgi verin