şükela:  tümü | bugün
  • habertürk gazetesi spor yazarıdır kendisi. az önce ntvspor'da fenerbahçe şike iddiaları için soruları cevaplarken pek bir seviniyor gibiydi kendisi.
  • bugün bir yazısına denk geldim de "fenerbahçe düşerse türk futbolu batar" diyen kafası güzellerdenmiş..

güle güle kullansın o kafayı..
  • gerçekten de güzel bir kafaya sahip olanlardan. tipik bir kanunlar, kurallar adamına göre uygulansın mantığı. eminim 3 temmuz öncesi bu adamlara calciapoli skandalı hakkında fikrini sorsan "helal olsun italyalara juventus'un gözünün yaşına bakmadılar" diye ahkam keserdi. yazık kere yazık.
  • az önce silivri'de fenerbahçe taraftarından kaçarak jandarmaya sığınan habertürk yazarı.
  • "dışarıda aziz yıldırım'ı savundum. ama tv'deki işimiz farklı" sözünün sahibi.
  • habertürk'ün nasıl bi' gazete olduğunun başka bi' yanıtı spor yazanı. daha bu şike davası başlamadan önce tv tv gezip, [tv dediğim trt ve yandaş medya ] etik kurulu raporu hazırladı acil cezalar verilsin, her şey ortada, şike yasası aziz yıldırım için çıkartılıyor, böyle şey olur mu? senaryo hazır bıdı bıdı...dışarıda azizciyim, içeride şeyciyim. nasıl bi' duruş, nasıl bi' eyyamcılık. şu adamı okurken ve dinlerken suratım ekşiyor. ha mehmet baransu ha bu tipler. baransu alenen yapıyor bunlar arkadan dolanıyor.

ayna işte. şimdilerde "fenerbahçe duruşu, dandini dandini bostana"... sanki kendisini kurtarabilecekmiş gibi.
  • berbat bir yazı yazmış. utanıyor mu merak içindeyim. zan altında bir insanın arkasında neden durmamız gerekiyor, anlamıyorum. adnan polat aklansın gelsin, fenerbahçe taraftarından fazla sahipleniriz onu... adnanslığına rağmen.

mümkünse arada tarafsız olsun. taraflı olacaksa da galatasaray'ın adını dilinden düşürsün.
  • galatasaraya çamur atmaktan vazgeçmeyen spor yorumcusu. sıkıntılı.
  • her fenerbahçeli'nin sorduğu soruları 2 sene sonra sorma basiretini göstermiş.

fenerbahçeliyse simit satsın onurlu yaşasın. ne işi var haber türk'te?

http://spor.haberturk.com/…878-sike-ve-kamu-vicdani