şükela:  tümü | bugün
 • jordan peterson'ın şu videosunda çok güzel bir şekilde anlattığı gerçek.

  kadın dostu görünen feminist erkeklerin aslında kendi sapık zihniyetlerini gizleyen, kadınların zayıf anında onlara sansar gibi saldıran tipler oldukları ve gerçek tacizcilerin bunlar olduklarını açıklayan video. çoğu, şiddetten, tacizden hatta cinayetten tutuklanan bu tipler, kadın haklarını en ateşli şekilde savunanlar esasında. hatta bir kısmının evinde çocuk pornografisine dair belgelere rastlanmış.

  jordon peterson, meriç diye tabir ettiğimiz white knigt'ların, esasında düşük testestoron seviyesine sahip olan, erkeklerle rekabet edemeyen ve kendi yetersizliklerinden dolayı kadınlarla dostmuş gibi görünme yolunu seçip onlarla birlikte olmak için müttefik olmaya çalışan sinsi, içten pazarlıklı tipler olduklarını söylüyor. bu tipler istediklerini alamadıklarında ise kadınları taciz ediyor hatta onlara tecavüz edip şiddet uyguluyorlar. çoğu radikal feminist bu durumdan şikayetçi.

  ekşi sözlük'te de sıklıkla rastladığımız, kadından çok kadıncı olan ve her fırsatta ahlak reklamı yapan tiplerin varlığını düşündüğümüzde, bu kişiliksiz, korkak, sinsi kadın avcılarının esas niyetlerinin kadınları savunmak olmadığını, sadece bir kadınla cinsel açıdan beraber olma arzusunda olduklarını ve bunu doğal yoldan beceremedikleri için duyar kastıklarına sık sık şahit oluyoruz.

  meriçler, acilen toplumdan dışlanması gereken varlıklardır. bir kadına en çok zararı bu çakal tipler verirler. kadınların haklarını gözettiklerini sık sık savunsalar da esas niyetleri bu değildir. amaçlarını gerçekleştirmek adına iyi yürekli, düşünceli feminist erkeği başarıyla oynarlar. seks yapamadıklarında da kadınlara düşman oluverirler. bunun en güzel örneği, belonis isimli yazardı. birlikte olmaya çalıştığı evli bir kadına aylarca küfürler ve hakaretler yağdırmış, kadını tehdit etmişti. bunu yaparken de red pill başlığında kadın hakları üzerine entryler giriyordu.
 • biz yıllarca bunları çükü kalkmayan bayanların yanındaki kılkuyruk olarak bilirdik. meğer ne şerefsizlermiş.
 • en basit örneği kankasına(!) deli gibi içirip yarı baygın haldeyken yatağa atan yıkık heriflerdir. genelde olay şöyle gelişir :

  bizim salak kızımız sevgilisiyle tartışmıştır ve onu sürekli dinleyen (!) ona değer veren(!) , haksız bile olsa destekleyen(!) , teselli eden (!) o yıkık kankasına gider ve meriçin omzunda ağlar. bu yıkık herif ise kıza teselli ayağına alkolü dayar ve yatağa atar.

  yeryüzünde bu herifler kadar tiksindiğim çok az insan var. umarım azalarak biterler.