şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle isminiz kısalmaya başlar. adınız burak'tan burki'ye, metin'den meto'ya evrilmeye başladıysa korkarım meriç olmaya başladınız. bu evrede uyanıp derhal kurtulmanız gerekir. yok ben ümitkarım "hatunun yapısı öyle yeaa" diyorsanız biraz daha bekleyin siz bilirsiniz. diğer aşaması da 'cım eklentisidir. burakcıımm, metinciğimmm.. bunda da olaya uyanamadıysanız "sence feyyaz yakışıklı mı?" evresi vardır ki evrelerin en felaketlisidir. bu evreden sonra zaten seçim yapıyorsunuz. meriç olarak kalacaksanız birkaç gün sonra kompedan'da veya zara'da çanta taşırken bulabilirsiniz kendinizi.
  • 26 yıllık metin’e meto, cemal’e cemo diyorum. ama eksiğimi öğrendim, aydınlandım şu an..
    mağaza çantası taşıtmamışım.
    bak oldu mu şimdi?
    t: kadının “samimi” erkek arkadaşı ne olur? sorusuna “meriç” olarak cevap verme olasılığı yüksek olan yazar beyanıdır.
  • ortaokulda teneffüse çıkmadan önce sınıftaki kızlara dönüp "kızlar kantinden istediğiniz bir şey var mı?" diye sormak ile başlayan evre.
  • (bkz: o konuda barkın'a ben de kırgınım) cümlesi ağzınızdan çıktıysa geçmiş olsun evresindesinizdir.
  • sözlükte her başlığın altına (bkz: benim bu)'lu entryler döşemeleri.
    kusura bakmayın belki güzel şeyler yazıyorsunuzdur ama entry başında "benim bu" görünce devamını okumadan eksiyi basıyorum.
  • eğer meriçliğe sıfırdan başlanıyorsa hatun kişinin yanında fikirlerini belirtememektir. en basitinden cumaya giden bireyin agnostisizmi mantıklı bulması veya vatansever bir birey için denizler ölmez kızına ses çıkaramamaktır.
    ağır akp düşmanı bir arkadaşım vardı. "tamam yea biz de reisçi oluruz" kıvamına gelmişti.
  • burak, burki olunca kısalıyor mu lan?

tanım: çakal kasa bmw ile başlar.
  • (bkz: aynen)
    çok sık kullanınca ağızda bir kayma, ciltte hafif bir yumuşama hissedebilirsiniz
    aman dikkat