şükela:  tümü | bugün
557 entry daha
  • az önce bir beceri videosunu izledim.

bana mı öyle geliyor yoksa raphael varane’ın bi tık üstü mü bu genç çocuk?

edit: bi arkadaş izlediğim videoyu aşağıya koymuş. izleyip ardından da bi varane skills videosu izleyebilirsiniz kıyas için...
  • türklerin takip etmemesi gayet yerinde olmus. merih sessiz sedasiz yükselsin.
  • ebenin amı yok sergio ramosun 3 gömlek üstü.
    birşeyi de abartmayın amk.
  • tudors'la anlaşabilirse istediği gömleği giyebilecek topçu.
  • birazdan başlığının altı saçma sapan don, atlet, gömlek esprileriyle dolacak olan başarılı top tepici.
  • tarzı ve bakışlarıyla michael scofieldi hatırlatan futbolcu.
  • ilgili video
    şu video'yu izledim hakkaten çok iyi bu adam.
    umut vaadeden topçu.
  • çirkin müzikli videosunu yarısına kadar izledim. bu resmen stam, nesta, manolas karışımı bir şey. o ne agility, o ne balance öyle o boyla? onlar nasıl kayarak müdahaleler? kırk yıllık tecrübesi var gibi oynadığı yetmemiş, imza hareket bile geliştirmiş; müdahaleyi destek aldığı ayağıyla yapıp tık diye alıyor topu.

şaka gibi ya, böyle bir adam yetiştiriyorsun ve as takıma çıkarıp iki yıl keyfini sürmeden ve para kazanmadan gönderiyorsun. şunlar galiba o ekip; judging player ability ve potential yetenekleri yerine taş sayma ve okeye dönme yetenekleri gelişmiş.
  • çocuk sırtlan gibi maşallah.
    bizim fenerbahçe sırf bu çocuğa bakarak alt yapısını tekrardan şekillendirmeli. eldeki cevher nasıl böyle tek bir kuruş bile kazanamadan uçup gitti bakmaları lazım.
    bu çocuğun kendi başına oluşturduğu kariyerini diğer tüm çocuklar adına planlayan kalıcı bir futbol aklı oluşturmalı fenerbahçe. ve hatta diğer takımlar. bazıları iyi kötü yapıyo bunu gerçi.

videosunu izleyene kadar ben de bu denli üst seviyede olduğunu bilmiyordum ne yazık ki. şu an ise şöyle söyleyebilirim; juventus kesinlikle oynatmak için almış. bu sezon olmazsa (ki büyük ihtimalle oynar) en geç gelecek sezon takımının olmazsa olmazı olur.

helal olsun. yolu açık olsun.
  • onun yaşinda sadece araba kullanabilme becerim vardi....ve hic bir yetenegim yoktu hala yok zaten ...kiskaniyorum seni cocuk ...
37 entry daha