1607 entry daha
  • medyamızın arda'dan sonra aşırı şişireceği yeni milli futbolcu.
    çağlar söyüncü, melih'ten 2-3 gömlek üstünden bunun şişirilmesi kusura bakmayın bana böyle geliyor. vasat 'ın çok ufak bir tık üstü stoper. seyirciye oynaması sanırım bu sempatiyi kazandırdı.
    neyse umarım iyi bir yerlere gelir...
  • juventus'un stoperi için iyi bir yerlere gelmesini temenni eden zıpzıpları görmemizi sağlayan topçu. adam sarri denen müptezelin mobbingine maruz kalmasa juve'nin 11 topçusu olacak, daha nereye gelsin amk?
  • inanılmaz bir stoper rotasyonuna sahip olan juventus'da bu yıl ister sarri orada olsun ister başkası hiçbir şekilde ilk 11'de düzenli oynayamaz kanımca. ama bu yıl. chiellini & bonucci varken zor hocam. bence o ikisinin ardından üçüncü stoper merih olmalı. de ligt için, kulübü sattıklarından dolayı sahaya donunu sıyırıp sıçsa da şehvetini de giderse oynayacak abi anlaşıldı. de ligt'e inanılmaz bir kredi var hiçbir şekilde kesilmesi söz konusu değil. amcık tam kesileceği sırada iyi oynaması yetmezmiş gibi bir de gol attı namussuz.

merih'in kritik anı bu yıl sonu. ya da ortası. ya kalıcak ya gidecek. ben olsam kalırdım ama net değilim ya. durmadan seyahat ediyor yörük türkmen kavmi misin abi otur bir iskân et mq. bi yere gidecekse illa, kesinlikle milan'a gitmemeli. milan'ın kendine hayrı yok aq merih'in oraya uğramaması lazım, net. ingiltere ideal aga. nolursa olsun ingiliz takımları ne kadar kötü olursa olsun onlar avrupanın efendileridir (real-barça ile birlikte). o yüzden man utd'ye gidebilirsin merihçim. lindelöf'ün anasını sikeyim maguire ile yapın bir şeyler. ya da arsenal'e git ki seni havada kapar hem euro20 elemelerinin en iyi 11'indesin ve arsenal mustafi'ye kalmışken hazır, değerlenirsin hocam çok. ama juve de stoper okulu yani oraya gelmişken bence sonuna kadar şansını zorlamalı merih. sonuçta her an alpay özalan'a dönüşme potansiyeli var. akplidir de kesin zaten o. "kriz yok faizler düşmeli," diyecek tip var onda. eğitileceğin, yontulacağın bir yer lazım sana hocam. juve is the best option for now.

edit: ya vazgeçtim merih sen arsenal'e gitme. bu kesin sokratis'i siker abi. mkhitaryan kiralık mı bilmiyorum ama bir de o dönerse merih onu da haraca bağlar. arsenal'in problem yaşaması için arsenal olması yetmiyor bir de karışık balkan coğrafyasını bünyesinde tutuyor. bir de ermeni vardı aq o takımda. boşnak kolasinac ile de güçlerini birleştirirler antrenman bunların naralarıyla geçer. merih. juventus'da kal hajum.
1962 entry daha
hesabın var mı? giriş yap