şükela:  tümü | bugün
  • vah benim memleketim...
    neresinden tutsan elinde kalacak kelimeler öbeği..
    bağımsız merkez bankası başkanının cumhurbaşkanı'yla peşinden koşarcasına görüşmeye çalışmasına mı, bu görüşmenin bir siyasi parti merkezinde yapılmasına mı..
    edit : kaynak eklemeyi unutmuşum , allahtan aşağıda arkadaşlar gereken link leri döşemiş..
    herkesi kendiniz gibi sanmayın gencolar , kaynağa dayalı yorum yapan - fikir paylaşan insanlar da var .
    kaileye alırsınız almazsınız ama haber değerinde bir şey paylaşmışsam mutlaka bir yerde görmüşümdür , evet eklemem lazımdı , çok eski yazar değilim acemiliğime verin.
  • adama teklif ettikleri şu:

ülkeni düşünme, iktidarda kalmamız lazım. gereğini yap. hesabı biz öderiz.

hesabı onlar ödemeyecek ama çocuklarımız ödeyecek. hayvan gibi borç alıyorlar haberiniz olsun.
  • kaynak : götüm

edit : lan ne mutlu oldunuz be :))) adam paylaşmış, kaynak da yoktu. ben de kaynak istedim, gönderdi. bu kadar basit :) olayı göt davasına çeviren mi dersin, göt olmaya çeviren mi. mağaradan mı çıktınız olm siz? :))
  • https://www.google.com.tr/…skani-ak-partide-2001614

al kaynak, götünü siktiğimin yavşağı.

tanım: şaşırtamayan bir diğer haber.
  • bazı mahmutların götünü yine piyasaya açmasıyla sonuçlanmış olay.
  • yav he he bağımsız. bütün dünyada merkez bankası siyasilerin güdümündedir ve halklar bir şey olduğunda hesabı siyasilere sorar merkez bankasına değil.
  • toplantidan faiz arttırımı çıkmazsa sabaha dolar 4.65.
    önemli toplantıdır.
  • bu ülkede bağımsız olması gereken cumhurbaşkanı bile bir parti başkanı oluyor, bağımsız merkez bankası başkanı mı bağımsız olacak dediğim ve şaşırmadığım olaydır.