şükela:  tümü | bugün
  • merkez bankasi calisanlarinin kullandiklari, zamaninda turkiye deki kamplar icinde en iyi olarak secilmis dinlenme egitim zart zurt kampi. kenarinda palmiyeler bulunan bir yol gider sahile kadar. 2 adet basketbol, 1 adet voleybol, 1 adet orjinal boyutlarda futbol sahasi, 2 adet tenis kortu bulunmaktadir.
  • son senelerde guzel bir havuzda yaptiklarini duymustum ama gidip gormedim bilmiyorum.
  • 1986 - 1990 yillarinda arasini bu kampta geciren genc nesil kahraman olgac la tanisma firsatini yakalamis, sahin tepesi denilen yerde kamp boyunca her sabah saat 10 da ucretsiz satranc dersleri almistir.
  • yillardan beri bir mini golf sahasi ve 5 adet beton masa tenisi masasi bulunmaktadir. bu beton masalar kisiyi yaralama acisindan oldukca yeteneklidirler.
  • 4 -5 sene once yapilan tadilat ile butun odalarina klimalar konmus, cok luks bir yer haline gelmistir.
  • yari acik bir diskosu bulunur, acaip ucuza bulunan ickiler sayesinde tequila bira zevkini cok ucuza yasayip kendinizi kaybedebilirsiniz.
  • restoran in alt kisminda bir pub bulunur, ogleden sonralari denizden cikmanin yorgunlugu ile oturup bira - patates ikilisini takilmak insani neseden neseye, eglenceden eglenceye surukler.
  • akillara kazinmis bir ayri mevzu ise 90 li yillar oncesi bir telefon geldiginde yapilan anonslardir. konusan bayanin o abuk sesi mi, yoksa vurgulamasi mi o kadar ilgincti ki cocuk olan bizlerin ilgisini cekmisti. kisinin ismini soledigi kisimdan sonrasini bagira bagira soylerdik, ustelik uzun yillar blug caginin ortalarina kadar devam ettik. bilmem kim bilmem kim telefondan aranmaktasiniz en yakin telefon kulubesinden gorusebilirsiniz.
  • denizi daha kirli ve soguktur buranin... ayrica marmarise oranla daha betonlasmistir. her aksam sinemasinda bir film oynar. bir keresinde bir sylvia kristel filmi oynadigina dahi sahit olmuslugum vardir.