şükela:  tümü | bugün
  • krizden daha acı birşey varsa o da medyanın bu tutumudur. lan! dolar gece gece 12 kuruş artmış ise sen bunu haber yapmak zorundasın.

şu dakika itibariyle ntv, habertürk, hürriyet, milliyet internet sitelerinde bu haber yok! sadece posta'nın sitesi vermiş.

bakalım bu yangını ne kadar gizleyeceksiniz? aferin devam...
  • kullandiginiz tv servisi aracılığı ile engellenmesi gereken medya grubudur. dsmartta kanalları engelledim, yanlışlıkla dahi açmıyorum. hırsızlığa ortak olan herkes rant bozulmasın diye tarihin en büyük hainliğini yapıyorlar. gerçi hayinlik konusunda biat ettiklerinin önüne geçilemez.
  • "tıpkı abdülhamitcilerin, yunan kazansaydı da vatan kurtarılmasaydı, ingilizlere koloni olsak bile padişah hala başımızda olsaydı." dediği gibi erdoğan için savunma yapıyorlar vatan umurlarında olmadan.
    satılık köpekler.
  • an itibari ile devam eden sessizliktir...
  • (bkz: #kapatgitsin)

hepsi günü gelecek ama mahkemede fiilen ama tarih sayfasında hesap verecek. bunu öyle boş laf olarak söylemiyorum. fetö'ye ne olduysa yarın bunlara olacak. hepsi yarın akp'yle illiyet bağını koparmaya çalışacak. fakat biz bileceğiz ki bu adamlar onursuz adamlar.
  • sunlari gordukce insan ulkesinden soguyor. allah belaniz versin, aldiginiz kredilerde, fonlarda, zerre payim varsa haram
    zikkim olsun.
  • sorsan gazetecidirler, tarafsızdırlar.

yersen. burunlarını dışarı çıkaracak cesaretleri yok.
  • medya değil; yaptıkları sadece propagandaya aracılık etmektir. aklıma hep 1984 romanı geliyor. orada da sırf duyurulmak istenen haberlerin yansıtıldığı; hatta ve hatta tarihin bile istenene göre değiştirilerek belgelere konulduğu, servis edildiği bir kuruluş vardı. aynı işte o hesap.
  • patronları mobbing uygulayarak, yarak kürek bahanelerle götlerine tekmeyi vurduğunda “keşke yapsaydık” dedikleri zaman “ehonomi çoh iyi” diyeceğim.
  • yanlış açılmış başlıktır. zira bu ülkede artık merkez medya diye bir şey yoktur.

yandaş medya vardır.