şükela:  tümü | bugün
 • yetkili servis numarası yapan yetkisiz tamircimsi.

  gelip kontrol ettikleri bulaşık makinesine 350 tl parça değişimi ve işçilik bedeli çıkardılar. sonra 30 tl ye başka bir yere yaptırdık... değişmesi gerektiğini söyledikleri parçalardan sadece bir adet conta değişti o kadar.

  kendilerinin yetkili servis sanılması için yüzlerce domain almışlar. bulabildiklerim:
  www.444servis.com.tr
  444arcelik.com
  www.444indesit.com
  merkezbekoservis.com
  444beko.net
  www.444ariston.com
  arcelikservisbuyukcekmece.com
  444baymak.com
  arcelikserviskayasehir.com
  www.bekoservissirinevler.com
  www.444servis.com
  arcelikserviscekmekoy.com

  şimdi buradan kendilerine sağlam bir küfür ederdim ama gg olur...
 • arçelik yetkili servisini çağırdığımızı zannederken gayet de yetkisiz olduğu halde 700 lira masraf çıkaran insanlardır.

  dün annemin arçelik marka bulaşık makinesi bozuldu. yetkili servisi çağırmak için google’a arçelik yetkili servis diye arattım. 444 20 29 diye bir numara aramalarda ilk sırada çıktı. açıkçası arçelik yetkili servis falan diye de yazdığı için direkt aradım. 50 lira servis ücreti varmış, tamam dedik.

  haftasonu gelmeleri zaten garipti de tamirci diye iki çocuğun gelmesi daha garipti. 700 lira masraf çıkarınca siz yetkili servis misiniz diye sorduk, merkez servisiz diyorlar başka bir şey demiyorlar. arçelikten geliyoruz, garantiniz bitmiş, bizi gönderdiler diye sürekli başa sarıyorlar. nitekim yetkili bir abi falan değillermiş.

  50 liralarını verip def ettik de, keşke vermeden def etseydik. internette bir sürü dolandırıcılık hikayeleri var. milletin makinesini alıp tamir etmeden geri getirmişler hep.

  helalinden çalışıp kazanmak varken insanlar neden böyle şarlatanlık yapıyorlar? bunu yapmak için de hangi motivasyonla 444lü numaralar alıp böyle organize oluyorlar? devlet bu tiplere nasıl göz açtırıyor? büyük firmalar nasıl bunlara fırsat veriyorlar?

  neyse ben de buraya yazayım da bir okuyan kanmaz bunlara belki.