şükela:  tümü | bugün
  • mhrs olarak kısaltılmış olan, hastanelerden çevrimiçi* randevu almamızı sağlayan sitenin doğru adıdır.

düzeltme: özel ve tıp hastanelerinden alamıyoruz sadece kamu hastaneleri.
  • kısıtlı zaman aralığı seçimi nedeni ile istediğiniz tarihte istediğiniz doktorda randevu bulamadığınız sistem. millet pusuda mı bekliyor anlamıyorum doktorun gunu açılır açılmaz lok diye butun gunu doluveriyor siz de yine mi amk diye soylene soylene başka gun için randevu alabilmek adına diğer gunlerin açılmasını bekliyorsunuz. eskiden sure kısıtı yoktu bunda. rahat rahat alıyorduk randevuyu. gerçi doktorun da size ayrılan 10 dakikada mucize yaratmasını beklemek enayilik olur ama bu soktuğumun ülkesinde başı ağrısa doktora giden moronlar olduğu surece hiç bi şey değişmeyecek.
  • şu an e-devlet'le bağlanamadığım sistem. bir işi de düzgün yapsalar ben de gökçek olurum zaten.
  • cildiyeden aylarca randevu alamayacağınız bir sistem. dört hastaneden de bir tane bile randevu çıkmıyor. bu cildiyenin olayını çözebilmiş değilim zaten. diğerlerinden bir şekilde alıyorsunuz. talep çok da doktor mu yetersiz bu alanda anlamadım. nöbet falan da yok diye popüler bir alandı diye biliyorum. sonuç olarak cildiyeden randevu alınamıyor.
  • ne kadar uğraşırsanız uğraşın bu kadar berbat bir platform kuramazsınız. hamile olup izne ayrılan doktorun ismi sistemde gözüküyor, takvimden tek tek tarih bakıyorsunuz. halbuki hastaneyle arada bir bağlantı kursalar kadın hastanede olmadıgı vakit orada adı çıkmayacak biz de sik sik uğraşmayacağız!