şükela:  tümü | bugün
 • lancelotla bı alakası olan bı buyucu ( alakasını taaam olarak bılemedıgım ıchın belırtmedım yannısh anlashılmasın ;)
 • (bkz: kral arthur)'un buyucusu.. (bkz: excalibur) ile cok alakasi var :)
 • os/2 warp 4'un kod adiydi.
 • tam kafa dengi..evi uzak kendi yakın..aylarca bulmaya uura$acaan,sonra da bırakamayacaan biri..ipnam
 • insanoğlu değişiyor arkadaşım. bi zaman farkedemedim. kendisini "apollo01" olarak tanıdığım ve hayatımın kanka pasta'sında çok geniş yer kaplamış olan "merlin", şu kof ve biçimsiz dünyada, pasaklı ve ultra karaktersiz insanlar arasında mesafe gözetmeksizin sarılıp, en rezil günlerimizde bile üç beş özlü muabbetle tawa gelebildiğim nadide bi insandır... siz de (bkz: yoldaş) (bkz: yaren)
 • günlerden bi gün şurda yada burda, elektrik borularına koyduğu külahları (yada fişek) üfleyerek camları açık olan arabaların şoförlerini "şişlemek" üzerine eğlencelik oyunlar deneyen bi gençle, diğer akranları zil çalıp kaçarlarken direkt dıştaki sigortayı yerinden söküp olay mahallinden ağır adımlarla uzaklaşan bir diğer genç "kıkırdama" meyilli bi ortamda bi araya gelirler. tanışırlar, edişirler, kırmızı başlıklı kızları ormanda kıstırıp, şapkasıyla "ortada sıçan" oynarlar, karşıdan gelen bi adamın apış arasına doğru uzatıp ellerini "uumucjjjkkp" sözüyle dimaklarını şaşırtırlar, herkese neşe ile oya'dan arzu ile kaya'dan selamlar götürürler ve bunun sonunda saol'urlar hatta falan. günün birinde, birbirlerine "senin istediğin yerde... senin istediğin zaman... senin istediğin şekilde... senin istediğin kadar..." sözünü verip, çizilmez, kırılmaz, leke tutmaz bi varoluşla niyetler tutup silikon vadisinde "hadi herkes kendi emeceğinin yanına" diebilmişlerdir.bu bi başarımıdır, sana ne ?. sanki hiç bişi anlatmıyor ama laz arkadaşların "uyyy bu bana ders olsun" dediklerini duyar kibiyim. ellerimizde sihirli değnek.
 • günde bilmem kaç kere 72/sec dil darbelerine dayanıyom ve cildim yumu$ak kalıyo..ama bu senin bu konudaki tartı$ılmaz yeteneinden kaynaklanmakta bence..yani senden ba$ka kim "3 açılı di$ fırçalarının bile eri$emeyecei bölgeleri" aynı hassaslık ve düzgünlükle yalayabilir ki ? sen de öyle bir yetenek var ki;bence bir gün taksim'de biz yala$ırken ordan geçen bir menejer seni "yalama takımı" na transfer etmek isteyecek..belki de ordan kaçırılıp nice deği$ik klüplere getirileceksin..gelecein çok parlak sevgili hibinam
 • araştırmayı çok seven biri.. sanırım
  (bkz: merkur)
 • yeni çıkan bir cizgi romanın adı
hesabın var mı? giriş yap