şükela:  tümü | bugün
 • pc ve konsol oyunu meraklılarının yazdığı online dergi. inceleme yazıları (yazarlarının da belirttiği gibi öznel değerlendirmeler olsa da) oyunlar hakkında bir fikir veriyor. tam çözümler de “fena değil” dedirten cinsten. “türk oyunları ne alemde” başlıklı bir röportaj yazısı da mevcut, bazı yerli yapımlar - projeler hakkında bilgi veriyor. arşiv genişliği biraz kısıtlı, aradığınız merak ettiğiniz her oyunu bulamayabilirsiniz. inceleme yazıları "hiç almayayım sistemim yetersiz. ", "grafikler ve oynanabilirlik zayıfmış, değmez." ya da " vay be hakikaten iyi atmosfer varmış, kontroller de kolaymış. " dedirtiyorsa başarılıdır, ki kişisel görüşüm de bu şekilde dergi / site hakkında.
 • zati etkin ve de doyurucu olan içeriklerininin ardına saklanıp, geri yaslanmak varken, "daha iyi" sloganıyla yeniden yapılanma sürecine giren "türkçe içerikli oyun sitesi" , zira hala menü bölümü tam olarak aktifleşebilmiş değil. güncel oyun haberlerine gösterdikleri özen ve önem çoğu "güncel haber" sitesinde bile bulunmuyor, sıkı takipçileriyiz.
 • zamanında hiç bir kar gütmeden oldukça ilerleyen, türkiye'nin en iyi oyun sitesi olmaya adayken işi paraya bağlayıp çöküşe geçen site. yakın gelecekte kapanması muhtemel...
 • oyunlarinin on incelemesini yaparken nedense sacma sapan screenshotlara yer veren site. neverwinter nights 2'ye bakiyorum hoop nwn'den ss koymu$ amcamlar, half life 2'ye bakiyorum, o da ne, yillardir cikamayan team fortress'ten bir asker modeli.

  icimden daha ba$ka $eyler soylemek geciyor ama haklarinda yazilan 15 entrye bakiyorum, super ovgulerle dolu ama nedense yarisindan fazlasi ya sitenin yazari, ya da bir $ekilde alakali ki$ileri bu yuzden gazaba ugramamak icin susmayi tercih ediyorum*

  soylenenlere bok atmak $eklinde yakla$mak yerine ele$tirileri dikkate almayi denerlerse kendilerini daha da geli$tirebilirler herhalde ancak $u anki halleriyle turkiye'nin en iyi online oyun dergisi buysa, ben bir sure daha online dergi olayindan uzak kaliyorum, ya da eskiden yaptigim gibi avault, ign gibi sitelerde takiliyorum.
 • pc ve konsol da oyun oynarken en büyük yardımcı...içeriği çok kaliteli olan bir site...
 • $u siralar en elle tutulur oyun sitesi diyebilecegim, forumuna da zaman zaman dokturdugum guzel olu$um.
 • heroes of might and magic 5 isimli oyun hakkinda sadece videolar ve kulaktan dolma bilgilerle yetersiz ve anlamsiz bir oninceleme yayinlamis sitedir. bir de 40 yillik homm kisaltmasini homam yaparak yeni bir cigir acmis incelemeyi(neyi, nasil incelediyse) yapan arkadas.
 • linkini de verelim tam olsun;
  http://www.merlininkazani.com/
 • tam cozumleri genis, haberleri guncel incelemeleri zaman zaman iyi zaman zaman kotu olan site gene de oyun severlerin duzenli takip etmelerini oneririm.
 • hinrj gibi bir hadiseye girişmişler, ana sayfanın başına da tak diye koymuşlar. yaşasın artık oyun sitesi içinde magazin haberleri de görebileceğiz*.