• işten attıracak beni. sabahtan beri yazma gülüyorum herkes bana bakıyo diyorum yine yazıyo. valla atılırım işten, gelirim otururum oracle'la müdür'ün yanına bi kap mama da bana koyarsın, aklın başına gelir o zaman *
  • (bkz: böyle bir yazar aslında yok)

aferin çok doğru düşünmüşsün diye seslenmek istiyorum kendisine !
    bok vardı gidecek.

insan bu kadar iyi yazarken , neden bırakır ki birden ; neden "benden bu kadar" der de kapatır hesabı gider ?
  • severus'a olan hayranlığından yola çıkarak karakter tahlili yaparken, ikizler burcu kadını olduğunu farketmemle daha çok sempatimi kazanan yazar.
  • mesajlarından çok heyecanlı olduğu anlaşılan tatil kuşu. *
  • meroooop yardımmmm diye uzaktan bağırınca hemen imdadıma yetişen mühendis hanım *
  • aşağıdaki diyaloglardan bıktığı için kayıp yazar olmuş meşgul işkadını

m: çok işim var benim 5 dakka içinde çıkmam lazım.
    u: aynen, 5 dakka içinde kapatıyoruzzzz.
    m: saat 4e kadar sözlüğe girmeyelim, sözlüğe giren şey olsun!
    u: tamam olsun valla.

saat 4..

m: ühüüü namus gitti!
    u: niye len?
    m:4e kadar dayanamadım ben daha önce de girdim sözlüğe.
    u: allah kahretmesin seni çatlak!

bir başka iş günü

m: hadi ben çıkıyorum.
    u: tamam hadi ben de kaçtım görüşürüz.
    m: ee hadi.
    u: ya tamam çıkıcam şimdi.
    m: bana ne yaaa kapat hadi, çıktıktan sonra bi daha bakıyorum sen de çıktın mı diye!

(bkz: badim dibin kara seninki benden kara)
  • cadaloz karı.
  • izmir'den yolladığı aparkata eskişehir'den aduketle cevap vermek istediğim cancişim.

kim kimi başından atamıyor acaba! güldürme, işten atacaklar diyorum bu deli kadına bi senedir, yok anlamıyo. aha geldi müdür!

edit: zorla edit yaptırıyo bana bi de! (şaka burası) doğum günü kutlu olsun, izmir'e gelince kalp şeklinde doğum günü pastası yapıcam sana söz! (beğenmezsen kedi yer)
  • güzellik başa bela atasözünün mitolojideki karşılıklarındandır..
    sakız adasına hükmeden oinopionun kızıdır. zeus, poseidon ve hermesin toprağa aynı anda işemesi sonucu topraktan döllenen ve hyrieusun oğlu olan(hem ağaç gibi topraktan çıkması hem hyrieus'un oğlu olması başka bir hikayedir) dev orion günün birinde gözünü güzelle güzeli kimselere yar edilmeyen meropeye dikmiştir. oinopion da sakız adasındaki tüm yabani hayvanları öldürmesi koşuluyla meropeyi oriona vereceğine söz vermiştir. orion, ortalıktaki tüm hayvanları hacemat edip meropeyi istemiş ancak babası piçlik yaparak merope'yi saklayınca dellenerek kızın odasına dalıp kıza tecavüz etmiştir.. bu olaydan sonra merope'nin akibeti ise belirsizdir.. merope'nin hikayesinden bir çırpıda çıkarılacak 2 ders vardır:

1) babalar kızlarının turşusunu kurmak maksadıyla kimseye vermezlerse o kızın sonu hayırlı olmayabilir
    2) güzellik başa bela canım arkadaşım, hele o devirde zeusun elinden kurtulsan bile ortalık king kong dolu...
  • kendisiyle "roman kahramanlarına hakaret prim yapar mı" isimli bir tez üzerinde çalışmaktayız. baya bi ilerleme de kaydettik aslında. ancak savunmamızda bulunacak edebiyat prof'unun "iğrençsiniz ibneler" diyerek antitez süreceğinden korkuyorum. yoksa bizim çalışma baya bi sağlam !
hesabın var mı? giriş yap