• olağanüstü bir komedi oyuncusu. düzelteyim, olağanüstü bir oyuncu. nurse jackie dizisinde dört sezondur başkasının elinde burhan altıntop seviyesinde bir karikatürize karakter olabilecek zoey'i öyle nüanslarla oynuyor, öyle ince işliyor ki her bölüm ağzım açık kalıyor. dördüncü sezonda tüm sakinliğini kaybedip ana avrat düz gittiği sahneye kalbimin emmy'lerini verdim gitti. bulun izleyin.

ayrıca bu sezon favori dizim the good wife'a da konuk oldu. dramalarda da döktürebileceğini gösterdi.

yalan yok. kendisini studio 60 on the sunset strip'ten hatırlamıyorum. ama zaten içimde o diziyi yeniden izlemek için çılgınca bir istek var. sırf merritt için bile izlerim.
  • 65. emmy ödülleri komedi dalında en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü kazanan oyuncu. sahnede 10 sn durdu ve gitti.
  • denise cloyd rolüyle the walking dead'de görülmektedir.
  • nurse jackie'nin manyak zooey'sinden sonra godless'te bambaşka bir şekilde karşımıza çıkan aktris.
  • unbelievable'daki rolünü ve oyunculuğunu beğendim. dizideki tipi, müge boz'a aşırı benziyordu bu arada.
  • şimdi unbelievable'da. çok tatlı ve güzel.
  • yeni dizisi run.

sisko suratli bir aktris. halbuki kendisi oyle sisko degil hafif kilolu belki veya balik eti vs ama sirf suratini gor baya baya sisko sanarsin.
  • run adlı 2020 yapımı dizide başrolde olan hoş oyuncu. kendisi çok güzel bir kadın olmasına rağmen güzel değilmiş rolleri geldiğinden pek ülkemize hitap etmiyor.
    ama bu kadın çok ünlü bir oyuncu aslında ve çok da iyi. yüzü konusunda yapılan eleştiriler botokssuz da acting olayı icra edilebilir cinsinden çok güzel bir örnek.
    yeteneğinden dolayı rol aldığını bildiğimiz kadınlardan.
    üstelik kendisi sperm donörlüğü olayıyla dünyaya gelmiş* annesi feminist aktivistlerdenmiş.
    tabii ki sarah lawrence mezunu ve run'da rol arkadaşı kızıl abimizle döktürmekte.
    en son godless'teki rolüyle yardımcı kadın oyuncu emmy'sini ikinci kez almıştır.
  • run dizisinde büründüğü ruby karakterinden tiksindiğim oyuncudur.her ne kadar dizideki oyunculuğu ortalama üstü olsa da kadının bu dizideki konuşma üslubu ve hareketleri inanılmaz itici.gerçekten ağzına kürekle vurmak istiyorum.keşke kendisi ekşi sözlük okuyan biri olsaydı da şu kinimi nefretimi görseydi.
  • konuşma üslubuna laf edilmiş ama bence orgazmik bir sesi var.
hesabın var mı? giriş yap