şükela:  tümü | bugün
  • “ sağlık bilimleri üniversitesi (sbü) rektörü prof. dr. cevdet erdöl, mersin büyükşehir belediyesince kent protokolü, belediye başkanları ve meclis üyelerine gönderilen yılbaşı hediye paketinde alkollü içecek yer almasıyla ilgili belediye başkanlığı çalışanları hakkında suç duyurusunda bulundu.”
    chp’li mersin büyükşehir belediyesi bünyesindeki kadın kooperatifi tarafından üretilen şarabın yılbaşı hediyesi olarak gönderilmesi akp'liler tarafından sosyal medyadan hedef alınmıştı...
    link
    bence bundan daha dibe vuramaz bir ulke...
    edit: dava acilmamis, suc duyurusuymus. moderatorler basligi duzeltirse sevinirim.
  • şarap için suç duyurusunda bulunan zihniyet,

milletin cebinden yenen 3 milyon tl'lik sandviç'e ses çıkartmaz, sus pus olur.

dipnot: (bkz: milletvekillerine hediye edilen lüks kravat)
  • alkollü içki politiktir.

şimdi bu entry'i biraz açıp belediye tesislerindeki içki yasağına falan girerdim de neyse.
  • evet sayın seyirciler, top ayağına gelen rektör mükemmel bir hamleyle topu ağlarla buluşturdu, rektör bir sayı öne geçti, şimdiden yök başkanlığında adı anılır durumda. şimdi diğer rektörler düşünsün.
  • bir vakıfta çoluk çocuğa tecavüz edilirken sesleri çıkmayanlar şimdi din elden gidiyor diye feryat ediyor.
  • alkol içenler gebersin zaten. nedir bu düşmanlık alkole anlamadım ki. iyi ki domuz eti göndermemiş, gönderseydi ne olurdu tahmin edemiyorum.
  • 2002 ve 2007 yılında akp trabzon, 2011 yılında akp ankara milletvekili olarak görev yapmış ve 2015 yılında rte tarafında rektör olarak atanmış birine ait suç duyurusu sebebiyle açılmış davadır.

düzeltme: sadece suç duyurusuymuş, açılmış bir dava yok henüz. teşekkürler uyarı için.
  • alkollü içki politik midir bilmem ama medeniyet göstergesidir. içki içen kişiyi modern yapmaz ama yasaklamaya çalışanı yobaz yapar. şöyle kısaca içkinin yasak olduğu ülkelerin insani gelişmişlik endeksine bir göz atıp olayın ayrıdına varabilirsiniz. ülkeyi pakistan yapmakla kimse bir şey kazanamaz. herkes kaybeder. bunu yapmak isteyenler de kaybeder. sonra dinimize şöyle böyle diyorlar diyorsunuz. denmesin istiyorsanız saygıyı öğreneceksiniz.
  • belediyenin yerinde olsam dildo yollardım.
    gitsin dava açsın pezevenk.
  • bu adamlar güzel olan her şeye gıcık oluyorlar.

ülke tarihi bunlar kadar insanları kutuplaştıran, fişleyen, ayrıştıran, hedef gösteren başka bir yönetim görmemiştir. yanarım yanarım da ömrümün en güzel zamanlarımın bunların dönemine denk gelmesine yanarım.
34 entry daha