• nickime bakman yeter tatlım
  • tüm heyye lerin toplandığı başlık:) suriyeli olmayan has hemşehrilerime selam ederek +1 minnina:)
  • mersin'e içel diyen gerizekalıları gördüğümüz başlık.

normalde şehrin adı hep mersindi ama il olarak içel denilir, şehrin merkezi de mersin adıyla anılırdı. 2002 yılında ilin adı tekrar mersin olarak değiştirildi.

http://www.sinasideveli.com/…sine-donusun-hikayesi/
  • hemşehrilerimden istirham ediyorum lütfen böyle bir mecrada, böyle kimseye faydası olmayan sen nerelesin, hangi köydensin türü başlıklara rağbet edeceğinize, mersin için faydalı başlıklara yönelin biz anlarız zaten nerden olduğunuzu. neler mi mesela?

- daha ihale sürecine gelemeden rafa kaldırılan "çeşmeli taşucu otoyolu" projesi hakkında buradan ve sosyal medyanızdan farkındalık oluşturacak fikirler paylaşabilirsiniz. yazın o trafikte yapraklı koyda selfi çektirmeyi biliyonuz ama.

- "çukurova bölgesel havaalanı" diye kavram vardı hatırlarsanız. bunun akibetini yine aynı şekilde sormanız hepimiz açısından daha faydalı olacaktır. bugün bayburt gibi mersin'in ilçelerinden küçük kentlerde dahi havalimanı varken koskoca mersin'de havalimanı yoktur.

- vaadedilen ve inşaatı süren "tarsus devlet hastanesi"nin durumunu yine sorabilirsiniz.

- yıllardır muhalif bir şehir olarak vergilerimizi son kuruşuna kadar verirken hizmet alamadığımız her noktayı dile getirmeliyiz.
  • yaz +1 tarsus

lan bu kadar tarsus lu varsa eksi sözlük tarsus zirvesi falan mi yapsak :-)
  • mersinliyiz idmanyurduluyuz..
  • (bkz: heye)
  • heye seversiniz ekşi sözlüğü :)
  • +1 benim. not: suriyeli değilim, has ama has öz mersiliyim, yaylam bile var:))
  • hala anlamsız yerlerimden kum çıkartarak +1 demek istiyorum
hesabın var mı? giriş yap