şükela:  tümü | bugün
  • http://www.milliyet.com.tr/…li-kizi-gundem-2566461/

ikinci bir özgecan vakası yaşanmaz umarım. ben bu insanların arsızlığına,gurursuzluğuna ve rahatlığına hayret ediyorum. haberde kullanılan ifadeye göre zelal adlı üniversite öğrencisi genci uzak akrabaları evlenme teklifini reddettiği için kaçırmışlar.
    ayrıca muhtemelen (bkz: malum ırk)
    vatandaşı olsan da olmasan da boka,cehalete batmış bir ülke aslında..
  • minibüsün kamerası bunu görüntülerken minibüsün şöförü nerdeymiş merak edilmesine neden olmuştur. tuvalete falan mı gitti yoksa kaçıranlardan para mı aldı.
  • “günümüzde habercilik ne kolay.”diye düşündürür.
    1 paragraf haber yap kalanı okuyucuların yorumlarına bırak.
    (bkz: benim kuzen duymuş haberciliği)
  • mersin'de yaşamadan, mersin'in sülalesini kimin siktiğini bilmeden, bulunduğu her ortamın ırzına geçerek ahlaki ve kültürel açıdan dibe çökertenlerin kim olduğunu düşünmeden,güzelim üniversiteyi kandil'e çeviren piçlerin kütüklerine bakmadan, şehirde işlenen suçların neredeyse tamamına kimlerin sebep olduğunu araştırmadan, kendi mahallelerine giden otobüsleri yakıp internet kablolarını dahi çalanların sıfatına tükürmeden malum ırk tanımlamasına zırlamayın. buna sebep sizlersiniz.
    ayrıca reddedildiği kadına salça olan türkleri ayrı kürtleri ayrı sikeyim. oldu mu şimdi şerefsiz?
  • bu rahatlığı anlamıyorum artık.
    kaçıranlar da kaçanlar da şahitler de öyle rahat ki...