şükela:  tümü | bugün
 • twitter'da gördüğüm ve insanların çaresizliğine dayanamadığım için buraya taşımak istediğim bir iddia.
  okuduğum kadarıyla özet şu:
  mersin'de 10 yıldır köpekleri kaçırıp tecavüz eden, akli dengesi yerinde olmadığına dair rapor olan bir şahsı durdurmak için aylardır uğraşan bir grup arkadaş mevcut. başvurmadıkları merci kalmamış. bu şahsın vasisi konumunda olan aile bireyleri, evde çocukları olduğu için bu kişiye kendi evlerinde bakmak istemiyor ancak şahsın hastaneye yatırılmasını da reddediyor anlamadığım bir şekilde. aile ve mahalleli, mahallenin adının 'kötüye çıkmasını' istemediklerinden durumu örtbas etmeye çalışıyorlar ancak daha bu sabah ihbar sonucunda bir canı daha belediye alıp götürmüş.
  bu şahsın toplum içinde yaşamasının çevresindeki canlılar açısından tehlike oluşturduğunu kanıtlamak için daha ne yapması gerekiyor anlamış değilim.
  konuyla ilgilenen ancak sonuç alamayan arkadaşların yazdıkları için:

  https://twitter.com/…ngl/status/1014916438476427265

  https://twitter.com/…diii/status/978964522118631426

  edit: mesajlarımın kapalı olduğunu fark etmemişim. bu şahsın ablası mersin'de bir dernek başkanıymış ve attığım link'in flood'unda bahsedildiğine göre bu konuyla ilgilenen kadınları tehdit ediyormuş zaten:

  https://twitter.com/…diii/status/978998914975232001

  seftaligibibisey de zaten bunu teyit etmiş: (#78888310)

  ancak kendisine söylendiği gibi şahsın cezaevinde olduğunu zannetmiyorum zira mahalleye bu şahsı linçten korumak için polis gönderildiğine dair şöyle bir bilgi var:

  https://twitter.com/…iii/status/1015142840408657921
 • icimi acitan bir haber daha.

  kanser olacagim artik. biz kotulukle daha nasil mucadele edebiliriz, bilmiyorum.

  konu ile ilgili ne yapabiliriz, deneyimli arkadaslarimiz konuya bir el atsa keske.
 • derhal çözüm bulunması gereken korkunç olay.
 • (bkz: up)
 • akli dengesini sikiyim. inşallah gebertilip çöpe atılır.
 • "tecavüzcü bizim tecavüzcümüz size ne?"

  ulan ne oluyor lan bu ülkeye?
  tanım: köpeklere tecavüz eden fakat mahalleli tarafından çok benimsenmiş bir adamdır.
 • tecavüz gibi eğilimler özne ayırt etmez. bugün köpeğe duyarsız kalıp "size ne!" diyen her mahalleli bireyin karısı, çocuğu, kendisi tecavüz riski taşıyor.

  umarım daha fazla can yanmadan devlet görevlileri gerekeni yapar.
 • susan mahalleli suçludur. bu adam yarın çocuklara yönelecektir. kişisel olarak bimer, cimer ne varsa yazdım ama bir baskı uygulamalıyız. bu sapığı akıl hastanesine yatırsınlar.
 • mersin'de yok mu tinerci bulacak biri yeminle parasını ben vereceğim şu adamın ilgili organını kesip o kenef ağzına tıksınlar. yeter artık her gün bu haberlerden çıldırma noktasına geldim.
  kanun yok, hak yok, hukuk yok küfür etmek, üzülmek işe yaramıyor. o mahallelinin de allah belasını versin soysuz pislikler. lan o adam benim mahallemde yaşasa 50 kere gidip ağzınla yüzünün yerini değiştirmiştim. nalet olsun girerim kodese oturum aşağı. bitmiyor sapıklar tükürdüğümün ülkesinde.
 • o mahalledekilerin de allah belasini versin. ulan boyle akil hastasi var madem mahallende ne tutarsin, mahallenin adi cikarmis ciksin ulan pezevenk ciksin!

  yazik kadinlari tehdit etmisler bir de hep, kopege yapiyor cocuklara zararsiz demek ne demek reziller. soyle eksideki kasli masli abiler su mahalleye gitseniz de kendinizi gosterseniz anladiklari dilden anlatsaniz. ıki gun sonra seni s.ker deseniz belki vazgecerler korumaktan!!!