• twitter'da gördüğüm ve insanların çaresizliğine dayanamadığım için buraya taşımak istediğim bir iddia.
    okuduğum kadarıyla özet şu:
    mersin'de 10 yıldır köpekleri kaçırıp tecavüz eden, akli dengesi yerinde olmadığına dair rapor olan bir şahsı durdurmak için aylardır uğraşan bir grup arkadaş mevcut. başvurmadıkları merci kalmamış. bu şahsın vasisi konumunda olan aile bireyleri, evde çocukları olduğu için bu kişiye kendi evlerinde bakmak istemiyor ancak şahsın hastaneye yatırılmasını da reddediyor anlamadığım bir şekilde. aile ve mahalleli, mahallenin adının 'kötüye çıkmasını' istemediklerinden durumu örtbas etmeye çalışıyorlar ancak daha bu sabah ihbar sonucunda bir canı daha belediye alıp götürmüş.
    bu şahsın toplum içinde yaşamasının çevresindeki canlılar açısından tehlike oluşturduğunu kanıtlamak için daha ne yapması gerekiyor anlamış değilim.
    konuyla ilgilenen ancak sonuç alamayan arkadaşların yazdıkları için:

https://twitter.com/…ngl/status/1014916438476427265

https://twitter.com/…diii/status/978964522118631426

edit: mesajlarımın kapalı olduğunu fark etmemişim. bu şahsın ablası mersin'de bir dernek başkanıymış ve attığım link'in flood'unda bahsedildiğine göre bu konuyla ilgilenen kadınları tehdit ediyormuş zaten:

https://twitter.com/…diii/status/978998914975232001

seftaligibibisey de zaten bunu teyit etmiş: (#78888310)

ancak kendisine söylendiği gibi şahsın cezaevinde olduğunu zannetmiyorum zira mahalleye bu şahsı linçten korumak için polis gönderildiğine dair şöyle bir bilgi var:

https://twitter.com/…iii/status/1015142840408657921
  • susan mahalleli suçludur. bu adam yarın çocuklara yönelecektir. kişisel olarak bimer, cimer ne varsa yazdım ama bir baskı uygulamalıyız. bu sapığı akıl hastanesine yatırsınlar.
  • mersin'de yok mu tinerci bulacak biri yeminle parasını ben vereceğim şu adamın ilgili organını kesip o kenef ağzına tıksınlar. yeter artık her gün bu haberlerden çıldırma noktasına geldim.
    kanun yok, hak yok, hukuk yok küfür etmek, üzülmek işe yaramıyor. o mahallelinin de allah belasını versin soysuz pislikler. lan o adam benim mahallemde yaşasa 50 kere gidip ağzınla yüzünün yerini değiştirmiştim. nalet olsun girerim kodese oturum aşağı. bitmiyor sapıklar tükürdüğümün ülkesinde.
  • davarın biri yine gelip olayi "sokokto kopok olmomolo ovropodo yok koo" ye getirmis islevsiz beyin hucreleriyle.

sokakta olmazlarsa tecavuze ugramazlarmis, lan biz bunu nasil dusunemedik?!?! wow.

acaba avrupa ulkelerinde neden yoklar hic dusundun mu? paso olduruldukleri icin yok degiller allahin gerizekalisi seni; egitimsiz, cahil, umursamayan ve umursamazliklarinin sonucu olmayan insanlar yuzunde sokaktalar. cunku millet evde kopek kedi besliyor almasina cok kolay, buyuyunce atmasi daha kolay. kisirlastirilmayan bir kopek veya bir kedinin ne kadar zamanda urediginin farkinda misin? disariya kedisini kopegini birakan kimin ceza
    aldigini gordun turkiye'de? bunun ustune biraz kafani yor simdi.

sokakta olmayan hicbir sey sokakta tecavuze ugramiyorsa sorunu cozduk o zaman, sokaga cikmiyoruz.

hayir. hastalikli, sapkin dusunceli, tehlikeli insanlari sikayet ederek, sonuc alinamadiginda kamu tepkisi olusturarak onune gecebiliriz ancak bu olaylarin.

hayvana, insana, cocuga tecavuz normal normal konusulur oldu. bir bakin da dustugumuz durumdan utanin.
  • mahalle muhtarını aradım." tutuklandı elazığ cezaevine gitti ablası dernek başkanı bunun" dedi telefon kapandı tekrar aradım cevap vermiyor. (0324) 326 34 71
    ablası denen ikiyüzlü hangi derneğin başkanıysan görevlerini kardeşin olacak ağır sapığın çükünün keyfine kullanıyorsan allah belanı versin.
  • bu adamı koruyan mahallelinin de suça ortak olduğunu düşünmek istemiyorum. yani bi bokları hep birlikte yiyor ama akli dengesi yerinde değil diye tek bir kişiye yüklüyor olabilirler mi? çok mu paranoyağım? nelerden şüphelenir olduk allahım! beddua bulamıyorum artık..
    up up up!!!
  • o mahalledekilerin de allah belasini versin. ulan boyle akil hastasi var madem mahallende ne tutarsin, mahallenin adi cikarmis ciksin ulan pezevenk ciksin!

yazik kadinlari tehdit etmisler bir de hep, kopege yapiyor cocuklara zararsiz demek ne demek reziller. soyle eksideki kasli masli abiler su mahalleye gitseniz de kendinizi gosterseniz anladiklari dilden anlatsaniz. ıki gun sonra seni s.ker deseniz belki vazgecerler korumaktan!!!
  • "tecavüzcü bizim tecavüzcümüz size ne?"

ulan ne oluyor lan bu ülkeye?
    tanım: köpeklere tecavüz eden fakat mahalleli tarafından çok benimsenmiş bir adamdır.
  • icimi acitan bir haber daha.

kanser olacagim artik. biz kotulukle daha nasil mucadele edebiliriz, bilmiyorum.

konu ile ilgili ne yapabiliriz, deneyimli arkadaslarimiz konuya bir el atsa keske.
  • derhal çözüm bulunması gereken korkunç olay.
hesabın var mı? giriş yap