• umarım fox tv olayı yayınlar. tecavüzcülere fiziksel hadım gelsin.

ulan bu ne cahil, çomar millet. çocuklarını resmen tecavüze uğrasınlar diye kuran kurslarına gönderiyorlar. bu kadar mı enayi olunur.

pro tip: aptalsanız müslüman olmayın.
  • up!
    amına kodumun tıynetsizleri, suçlamayı geçtim korur hale gelmişler, alayınızın soyu kurusada kurtulsak.
  • umarım adalet tecelli eder.
  • insanlar artık böyle durumlara o kadar alıştıkları için kimse bir şey yapamıyor. hadım ne? idam gelsin idam. kökleri kurusun. idam gelmesi şart artık.
    #cocuksusarsensusma
  • sözlükte; ''imamın camide zina yapması'' ve ''imamın erkek çocuğuna tecavüz etmesi'' başlıkları bile erişim engeli ile kapatılıyor.
    erkek çocuklarına tecavüz edilmişti malum cemaatin yurtlarında.
    sonuç ne oldu! erişim engeli.
    yani kanalların yayınlamaması, ekşi sözlüğün erişim engeline takılmak kadar skandal!

(bkz: gerçek islam bu değil)

bu başlıkta kısa süre içerisinde birilerinin başvurusu ile engellenecektir.
  • bazen düşünüyorum bu başımızdakiler, bizleri iyice dinden, imandan çıkarmak için tutulmuş oyuncular mı?

7/24 din-iman propagandası yap, ülke çocuk tecavüzünde şampiyonlar ligi finali oynasın.

bana ramazanda içtiğim için fırça atan arkadaşım şu an ateist mesela.

büyük tiksiniyorum, riyakarlığınızdan, samimiyetsizliğinden, sapıklığınızdan!
  • tecavuz haberini ana baci sikerek yaymaya calismak da guzel kafa. o pislikten farkiniz ne? anasinin bacisinin 12 yasinda olmamasi mi?
    ya klişe ama bir meteor filan dusse geberip gitsek de cük davasina bir cocugun hayatini karartan canileri cükünüzle cezalandirabileceginiz fikri de dunyadan silinse.
  • (bkz: neden ateist oldum)

tanrı neden bunlara izin veriyor anlamış değilim. umarım acı çeke çeke ölürsün. piç!
  • fox tv olayi detaylica arastirip haberlestirmezse tek izledigim kanal olarak kendilerini izlemeyi birakacagim.diger kanallar yapamaz ama fox tv yapar. fatih portakal senden bekliyoruz bu haberi.lutfen.
  • mide bulandıran haber.
    kuran kursu ve tecavüz sözcüklerinin aynı cümle içinde geçmesi bile şaşırtmıyor artık.
    alışacak mıyız? asla.
hesabın var mı? giriş yap