şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
  • ön edit : bana bunu paylaşmam için yollayan @kalanoz adlı çaylak kardeşime teşekkür ediyorum öncelikle, bunu düşünmesi bile çok ince ve bunu yaymamız gerekiyor hiçbir işe yaramayacak olsa bile bunu elimizden geldiğince yayalım arkadaşlar.

yazacak çok şey var aslında ama artık o kadar çoğaldı ki yorum bile yapamıyorum, yapamıyoruz... olay kısaca şöyle :

zavallı kızımız kuran kursu verilen bir köyde yaşamakta, cuma günleri cuma temizliği yapılıyor orospu çocuğu ise kızı depoya gönderiyor ve kendisi orada kıza tecavüz ediyor.

kız durumu kimseye anlatamıyor en sonunda okulda ki rehber hocasına anlatıyor bu durumu, dava açılıyor ama bu orospunun evladının siyasi bağlantıları ve yalancı şahitleri sayesinde olay kapanıyor, daha acı tarafı kızın bu olayı haber kanallarına ihbar etmesi ama çoğu haber kanalının bu haberi siyasal sebepler nedeniyle yayınlayamayacağını söylemesi.(fox tv hariç)

bu insanlık dışı olayı lütfen elinizden geldiğince yayın arkadaşlar hiçbir işe yaramayacağını düşünseniz bile paylaşın çok vaktinizi almaz bu olaylara sessiz kalmamamız lazım, bu ve bunun gibiler hala elini kolunu sallayarak geziyorlar.

lütfen paylaşın, lütfen paylaşın.

olayın tamamını okumak isteyenler için

#cocuksusarsensusma
    #elifsulucicinadalet

edit : bir imza kampanyası varmış olayla ilgili yeni gördüm

edit2 : hürriyet dışında kimse paylaşmamış bu olayı

edit3: gelişmeler var, elif'in avukatının ses kaydı mevcut takipteyim lütfen devam edelim yaymaya.

edit4: twitter türkiye gündeminde 7.sırada bulunuyoruz herkese çok teşekkür ediyorum, büyük kitlelere sahip facebook ve instagram sayfalarına bunları paylaşmaları için iletişime geçmemiz lazım o zaman sesimizi bütün ülke duyacaktır.
  • umarım fox tv olayı yayınlar. tecavüzcülere fiziksel hadım gelsin.

ulan bu ne cahil, çomar millet. çocuklarını resmen tecavüze uğrasınlar diye kuran kurslarına gönderiyorlar. bu kadar mı enayi olunur.

pro tip: aptalsanız müslüman olmayın.
  • up!
    amına kodumun tıynetsizleri, suçlamayı geçtim korur hale gelmişler, alayınızın soyu kurusada kurtulsak.
  • umarım adalet tecelli eder.
  • up
    siyaset hep kirliydi ama bu ülkede o kire çocukları da bulaştırıyorlar.iğrenç bi olay.
    hangi siyasi bağlantı bu haberi yayınlanmasını engelleyerek ne gibi çıkar sağlayabilir ki ?
  • iktidar kendinden olana suç işleme özgürlüğü (günah işleme özgürlüğü diyorlar ya hani) tanırsa insanlar sadece rahat rahat suç işlemek için bile o iktidarın paçalarına yapışırlar, işte aynen burada olduğu gibi.
    bu tecavüzcü şerefsiz ifşa edilip rezil olmalı ve cezasını çekmeli.
  • sözlükte; ''imamın camide zina yapması'' ve ''imamın erkek çocuğuna tecavüz etmesi'' başlıkları bile erişim engeli ile kapatılıyor.
    erkek çocuklarına tecavüz edilmişti malum cemaatin yurtlarında.
    sonuç ne oldu! erişim engeli.
    yani kanalların yayınlamaması, ekşi sözlüğün erişim engeline takılmak kadar skandal!

(bkz: gerçek islam bu değil)

bu başlıkta kısa süre içerisinde birilerinin başvurusu ile engellenecektir.
  • ımam var.. sakirt var.. cocuk var.. kuran kursu var.. tecavuz var.. adeta 5 sart saglanmis.

(bkz: ortadogu islam batakligi)
  • bazen düşünüyorum bu başımızdakiler, bizleri iyice dinden, imandan çıkarmak için tutulmuş oyuncular mı?

7/24 din-iman propagandası yap, ülke çocuk tecavüzünde şampiyonlar ligi finali oynasın.

bana ramazanda içtiğim için fırça atan arkadaşım şu an ateist mesela.

büyük tiksiniyorum, riyakarlığınızdan, samimiyetsizliğinden, sapıklığınızdan!
  • tecavuz haberini ana baci sikerek yaymaya calismak da guzel kafa. o pislikten farkiniz ne? anasinin bacisinin 12 yasinda olmamasi mi?
    ya klişe ama bir meteor filan dusse geberip gitsek de cük davasina bir cocugun hayatini karartan canileri cükünüzle cezalandirabileceginiz fikri de dunyadan silinse.