şükela:  tümü | bugün
 • çinde düzenlenen castic uluslararası proje yarışmasında dna-ferro sıvı etkileşimini incelediği projesiyle 500 finalisti geride bırakarak dünya birincisi olan türk öğrenci. tebrik ediyorum.

  kaynak
 • yurekten tebrikler

  bende tam bu gunlerde kanseri nasil daha onceden anlayabilirim onu dusunuyordum. malum check up ta cikmiyormus. peki dna ferro sivisi nedir yani merk akyurek kardesimizin bi projesi hakkinda ayrintili bilgi varmidir?
 • tebrik ediyoruz kardesimizi ve onu destekleyenleri.

  simdi gelelim digerbkisma, haber o kadar boş yazılmışki bu arkadaş hangi yarışmada ne anlam ifade eden bir ödül almış çözemiyoruz. yetmiyor konuyu da anlamıyoruz. bari çalışmanın tam adını yazın be.

  bu benim ve diğer çok bilim insanının başına sıkça gelen bir şey. siz anlatıyorsunuz anlatıyorsunuz... muhabir gidip kafasına göre yazıyor. araştırma falan hic yok tabiki..

  lan belki çocuk süper buluş yaptı, alıp yanıma çalıstirmak isteyecegim. belki calismasini incelemek isteyecegim. biraz duzgun yazin su haberleri. bir de bir zahmet kaynak koyunda gidip inceleyelim.

  mert'e de tekrar tebrikler. basarilarinin devamini diliyoruz.
 • 2017 ağustos ayında kazanılan birincilik haberinin 2018 ocak ayinda ulkemizde hissettirdigi gurur. tebrik ediyoruz genc arkadasimizi. uzak doğu ile aramızdaki zaman farkını tekrar irdelettirmistir.

  edit: biraz araştırınca gordum ki 2017 ağustos ile 2018 ocak arasında her ay haberi yapılmış farklı haber bültenlerinde. kanımca 2018 sonuna kadar bircok kez karşımıza çıkacaktır aynı haber.
 • bu gece krt izlerken haberim olan öğrencimiz. çinde kazandığı ödülle ilgili ayrıntıları biraz önce araştırdım ve gurur duydum. yolu açık olsun.
 • türkçe kaynaklar haricinde olmayan haberdir.
  sanırım ikinci bir (bkz: nuriye kalkmaz) sahtekarlığı yaşanıyor.

  resmi bir kaynak yayınlanması halinde entryimi editleyebilirim.