• kitapları çok çok övülüyor ama bayaa çok övülüyor. öyle böyle değil. bu yüzden dikkatimi çekip okul öncesi için yazdığı bir kitabı satın almıştım oğlum için.

fena değil. ellerine sağlık. ama abartılacak bir durum yoktu maalesef.
    zaten abartılmasına da gerek yok bence. bir çocuğun yaşına uygun, içeriği de sağlıklı bir kitap yazmak olması gereken bir şey.

ama benim anladığım yazar ön plana çıkarmaya çalışılıyor gibi geldi. pr çalışmasını öğretmenlerle beraber yapıyor.

kitaplarını öneren öğretmenlerin “şiddetle tavsiye ediyorum, inanılmaz bir kitap, çocukları ve hatta yetişkinleri bile etkileyecek bir kitap vs… “ diyecek kadar şiddetli bir şekilde yaptığı tavsiyeler irrite etmekten başka bir şeye yaramıyor.

şimdide başka bir kitabı için pr çalışması yapılıyor.
  • instagramda öğretmenler kitap kulübü (ogretmenlerkitapkulubu ) sayfasının ya yöneticisi, ya yöneticisinin çok yakın arkadaşı. aslında ilk amacım o sayfa içeriğine yazmaktı ama bu daha mantıklı geldi ki üstteki yazarın alnında öpüyorum, benden önce yazmış.

özellikle çocuk kitapları konusunda bütün çocukların okuması gereken ilk 5 kitap, ilk 10 kitap, şiddetle tavsiye edilen kitaplarının içinde hep kendi kitapları var.
    yaratıcı yazarlık atölyesi ya da çocuk kitapları yazarlığı atölyesi etkinlikler yapıyor.

ha kitaplar güzel mi? evet. ben çok sevdim. ama 2. sınıfa giderken şermin yaşar'ın tüm kitaplarını , kral şakir serisini falan kahkahalar atarak okuyan ( daha kalın kitaplar olduğundan örnek olarak onları verdim ) kızım okumadı, ikinci kitabı yarım bıraktı, üçüncüyü eline almadı henüz. şuan sanırım 4. kitabını çıkarmış " dinazorumun saklandığı yer " bu kitap hariç üç kitabı var evde. son kitabı için elimden gelse bu kitabı yeryüzündeki tüm çocuklara okuturum şeklinde reklamı yapılıyor öğretmenler sayfası olarak intagramda.

ben de bir öğretmen olarak böyle bir iddianın çok fazla olduğunu bilin de alıcaksanız öyle alın diye tavsiyede buluyorum.
hesabın var mı? giriş yap