şükela:  tümü | bugün
  • karakter sınırı biraz cümleyi düşük yaptı.

mert fırat’ın barış atay’a desteği beyaz’ı zor durumda bıraktı. zamanında ayşe öğretmen olayı beyaz’ı iyice tırsak yapmıştı zaten, kanal d’nin yandaş demirören’e geçmiş olması da beyaz’ ı işten kovulma riskiyle başbaşa bıraktığı da aşikar.

onurlu olmak lazım üstadım.

link : https://twitter.com/…status/997048009069420544?s=21

edit: yayın barış atay’ın daha önce gözaltına alındığı döneme aitmiş. twiti görünce ben de balıklama atladım allah affetsin.
  • mert fırat'a bak sen.
  • her şeyin bir yeri ve zamanı var
    ama tv'de bu ikisinin bu kadar uyumlu olduğu zaman pek yok.

(bkz: beyaz ağlama)*

edit: ben çok yanlış gelmişim. eskimiş bu. hem daha cuma'ya yeni girdik. zaman algımı seveyim.*
  • akıllara "beyaz show sezon finali yapmamış mıydı," sorusunu getiren olay. büyük ihtimalle barış atay'ın redhack ile ilişkilendirildiği döneme ait bir yayın. ayşe öğretmen olayından da önce yani.
  • beyaz sıçtı gene.

(bkz: cenabetlik)
  • gecenin bir vakti yine salaklara laf anlat.
    köm mölötöröst olmak ister ki.
    bölünen ırak ister, suriye ister, topraklarını zorla girilmiş silahsız savunmasız olarak vurulan filistinliler ister. 2. dünya savaşında yahudi olduğu için yakılan insanlar ister.

yıllardır savaşın devam ettiği somali halkı ister. sömürülen afrika militarist olmak ister.
    ordu şuan çoğu devlette savaşmak için kullanılmıyor caydırıcı bir etmen olarak var. adamlar ordusu iyi olmayana güçsüz olana 3 bin 5 bin kilometreden müdahale ediyor.

zaten röportajına baktığımızda hem kim militarist olmak ister ki diye soruyor. diğer cümlesindeyse yıllardır elinden silah eksik olmamış bir teröristi övüyor.

bi insan kendini sol ideolojiye bağlı hissettiyse açıp bir marx okur, louis althusser okur bir şeyler okur araştırır sonra konuşur.

ülkücüler de böyle çoğu ne tarih biliyor ne de konuştuğu dilin kurallarını biliyor.

cumhuriyetçiler tayyip'i deviricez diye yunanlılarla bile iş yapacaklar sonumuz hayır olsun.

askere gitmek istemeyebilirsin ama orduyu gereksiz görmek tam bir romantik işi bak şurdan siktir git !
    yoga da yapar bunlar
  • dizideki kabız oyunculuğu yetmiyormuş gibi bir de reelde romantik solcu rolü çalmasıdır. bazı insanlarda iticilik full paket olarak geliyor herhalde.
    füsun demirel ile aynı kaderi paylaşmaları dileğiyle.
  • eyvah bitirecekler adamı
  • başlığı açan yazar arkadaş, arif'in manchester'a attığı golü arıyordu galiba.