şükela:  tümü | bugün
 • an itibariyle muhabbet kralı'nda bilmiş bilmiş konuşan küçük kardeş.

  heroes'daki japon'a benziyor.

  (bkz: hiro nakamura)

  yüzüklerine kurban senin..

  edit: idea, persona gibi web ve oyun naturasında domine kelamları pek bir etmekte, gençliğin verdiği öfori, dekompansasyon ve aduket ile yaptığını havalı zannetmektedir. karakterini oturtup, fikirlerini süzüp, benimseyip içselleştirir ve gerçek anlamda kendisiyle bütünler ise, gelecekte daha iyi işler çıkaracağına eminim.
 • 1989 doğumluymuş.. fakat "basket topu"nu iyi kullanmış. helal olsun o zaman.. aynı zamanda belgesel altyazıları çeviriyor imiş.
 • muhabbet kralı 4 nisan yayınında;

  ezbere konuşmuyorduysa bile, konuşması ezbere konuşuyormuş izlenimi veriyordu. bu kadar.

  ayrıca konuşurken yaptığı sapmalara geri dönünce de saçmaladı. çok net.
 • world of warcraft sevmeyen mmorpg oyuncusu.
 • bir kaşık suda boğulası bir trollmüş.
 • özçelik ailesinin aile meselelerine karışmaktadır şu an... özge özçelik bir voleybolcu değil, muhabbet kralı yayınına bağlanan ve ygs dönemindeki kardeşinin durumundan endişe eden bir kadındır.

  (...)

  eyvolle biz de istiyoruz şu ümmet toplumu ivedilikle bireyselliğine kavuşsun diye ama; özge özçelik'in kardeşi adına 18 yaş özgürlüğü tribine sıkıca sarılınca sevgili mert, insanın gözünün önüne geliyor birden...

  yüz binlerce 18 yaşındaki çocuğun sıkıştığında kirli çamaşırını yamadığı, sıkıştığında yemek siparişi verdiği, sıkıştığında harçlık üstüne harçlık aldığı ana babalar merhametli kudretli ebeveynlerken; iş kendini dünyanın merkezi sanan 18 yaşında bir bebenin geleceği ile ilgili kritik bir dönemeçte önemli kararlar almaya çalışan ve çocuğunu yönlendirmeye çalışan ana baba olduğunda mesele bir bireyi kısıtlayan başka bireye indirgeniveriyor. hatta, çok alakasız bir şekilde dönüş yapacam ama; ebeveynler tarafından çocuklarına çocukluklarını yaşatmama adına yapılan uç kısıtlamalar da özgürlük kapsamına alınmaya çalışılıyor bu ülkenin gündeminde... bunu da bir kenara not düşelim.

  18 yaşında kendine yetebilen vatandaşlar varsa ne mutlu. haydi 18 yaşındaki genç kadınları da geçtim ama, 18 yaşındaki hangi genç türk erkeği kendine mukayettir allah aşkına?!

  di mi ama?
 • neredeyse yaşıtım olmasına rağmen tamamen kişiliğini çözdüğüm eleman.

  a bilgisini, b bilgisini, c bilgisini ve d bilgisini farklı kaynaklardan öğrenip kafasında zamanla harmanlayarak kendi fikri olan f bilgisine ulaşmak yerine, internet vasıtasıyla ekşi sözlük, wikipedia gibi kaynaklardan başkalarının üretimi olan f bilgisini ezberlemekte, bunun sonucunda da düşüncenin değil kelimelerin üzerinden konuşmakta.

  programdan önce "sana x sorusunu soracağım" derseniz, programda size mükemmel bir yanıt verecektir. ancak x sorusunu farklı kelimeler kullanarak sorsanız apışıp kalır.
 • ghostbusters the video game'i oynamis olmasindan suphelendigim kisi. manifest lafi falan cok geciyor orada, o yuzden.
 • muhabbet kralı'nda oyun bağımlısı olarak konuk edilen, program boyunca iki cümleyi peşpeşe biraraya getiremeyen, arada karşısındakine "size bir soru sorabilirmiyim" diyerek atak yapan ama sonuç elde edemeyen ilginç şahsiyet.