şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendini çok yakışıklı sanan garip bi kanalın *, garip bi programının* garip bi vj i..
  • cuma ve cumartesi geceleri club karaborsa'da çalan, çaldığı şarkıları kendide dinlemeyen dj.
  • dün gece bursa danza'da eğlendiren kişi.
  • geçen gün kendisinden hediye kazandığım,ancak hala hediye için geri dönülmeyen programın sahibi.metro fm dj i.
  • verdiği 1000 kaplan gücündeki nos la number one fm i tekrar şahlandıran, ömer karacanlı dönemdeki kadar tekrar saygı uyandırtan, hatta ve hatta programladığı şarkılarla yurdum insanına kadar inmeyi başarmış(ki bunu 2000 li yııların başında metro fm yapardı şimdiyse tırt) radyo camiasının eski kurtlarından...
  • az önce numberone tv'de klibini gördüğüm, çeşitli commercial pack'lerden (onları da korsan indirmiştir kesin de) çeşitli loop'ları üst üste koyup şarkı yaptığını sanan, hazır video footage'lardan (ibiza'da kopan gençler) kendine klip yaptığını sanan bir kardeşimiz. üstelik yine loop paketlerinden bulduğu, belliki zenci bir ablamızın "disco friends" diye bağırdığı bir sample'ı kullanıp bunu bi de utanmadan şarkının adı da yapabilmiştir. ne yalan söyleyeyim ben de gerçekten benzeri şeyler yapmıştım ama o zamanlar 12 yaşındaydım.
  • sözlük gençlerinin hayallerini entrylere dökmesine sebep olan dj. nasıl bi kimyasal kullanıyosunuz arkadaş anlamıyorum ki, adam efendi beyler!
  • black life diye bi sarki yapmis, anadolu hisari 2014 diyo, 'haci seni klonlamislar' diye telefon geliyo. klonlandigi sene bundan 2 sene sonrasi yani, ucmus abi neyin kafasindaysa artik. ha sarkiyi bilmiyorum.
  • an itibariyle power fm'de dj. funky c programında kendisinin yaptığı remiksi çaldıktan sonra şarkıyı miksleyeni söylerken şu şekilde bir ifade kullanılmıştır:

"bu şarkıyı miksleyen mert hakan adında / diye bir dj'dir"

bunun sebebinin rekabet mi yoksa çekememezlik mi olduğunu bilemiyorum ama tanımadığını da sanmıyorum tabii ki.

(bkz: ekşi sözlük magazin servisi)
  • çok farklı seviyelerde olan adamdır. bugün aklıma geldi birden yazayım dedim;
    her şeyden önce çok olgundur kendisi. övülmeyi falan çok arka planda bırakır, hatta övülürken konuyu değiştirir. açıkçası geldiği seviyeye gelsem arka tarafım tavandı ama kendisi hala çok mütevazi. inanılmaz saygı duyuyorum kendisine. hem karakterine, hem de işine...
    iyi ki var dediğim nadir insanlardan birisi olan, beyefendi müzik direktörüdür...