• ajdar ne kadar şarkıcı ise bu eleman da o kadar dj. kulak ve göze bu kadar kötü hitap edilir mi?
  • az önce numberone tv'de klibini gördüğüm, çeşitli commercial pack'lerden (onları da korsan indirmiştir kesin de) çeşitli loop'ları üst üste koyup şarkı yaptığını sanan, hazır video footage'lardan (ibiza'da kopan gençler) kendine klip yaptığını sanan bir kardeşimiz. üstelik yine loop paketlerinden bulduğu, belliki zenci bir ablamızın "disco friends" diye bağırdığı bir sample'ı kullanıp bunu bi de utanmadan şarkının adı da yapabilmiştir. ne yalan söyleyeyim ben de gerçekten benzeri şeyler yapmıştım ama o zamanlar 12 yaşındaydım.
  • black life diye bi sarki yapmis, anadolu hisari 2014 diyo, 'haci seni klonlamislar' diye telefon geliyo. klonlandigi sene bundan 2 sene sonrasi yani, ucmus abi neyin kafasindaysa artik. ha sarkiyi bilmiyorum.
  • bugünkü derbide yaptığı hareket klasikleşmiş bir fenerli utanmazlığıdır. marcao’nun yaptığı harekette metrelerce yerde sürünmüş, istediği faulu alamayınca kalkıp koşmaya başlayıp rakibe saldırmıştır. hani sakattın? :))
  • an itibariyle power fm'de dj. funky c programında kendisinin yaptığı remiksi çaldıktan sonra şarkıyı miksleyeni söylerken şu şekilde bir ifade kullanılmıştır:

"bu şarkıyı miksleyen mert hakan adında / diye bir dj'dir"

bunun sebebinin rekabet mi yoksa çekememezlik mi olduğunu bilemiyorum ama tanımadığını da sanmıyorum tabii ki.

(bkz: ekşi sözlük magazin servisi)
  • 12 yaşında geliştirdiği bakteri dedektörlü süt kutusu projesi’ne patent almayı başaran dahi türk çocuk.

http://www.sozcu.com.tr/…n-projesi-tescillendi.html
  • sözlük gençlerinin hayallerini entrylere dökmesine sebep olan dj. nasıl bi kimyasal kullanıyosunuz arkadaş anlamıyorum ki, adam efendi beyler!
  • baby your love adında hayatımda gördüğüm en kötü videoyu çekmiş şahıs. çirkin ve dans kabiliyeti olmayan kızları oynatmış bir de. o kadar kezbanı hangi mahalleden topladı merak konusu.

ayrıca matt steffanina reisin dans videosunu kullanmış. umarım gerekli izinleri almıştır. yoksa avukatları ile muhattap olur bundan sonra. reisi bilgilendiriyorum şimdi.
  • askerlik dönemimizden ahbaplık kurup devam ettirdiğim güzel insan. hayatının her safhasında başarılı olur mu bir insan. oluyor işte. şu an itibariyle de başarılı bir kariyere ve harika bir aileye sahip. benim için onu çok özel yapan ise bütün o kariyer, ün, para ve daha bir çok şeye rağmen alçakgönüllükle, vefayla, adapla yaşamaya devam ediyor olması. diğer taraftan meyve veren ağaç taşlanır tabi. lakin taşlamaya dahi gücü yetmeyecek cücük beyinliler ise dedikodusunu yaparlar ancak. ayrıca sorarlar adama, adamın ten kokusuna nereden bu kadar hakimsin, hayırdır diye. zira askerliğinde bile kişisel bakımına aşırı kasmış bir adamdır. kim olduğunu gayet iyi bilmesine rağmen simge hanımı da arayıp neden böyle birşey yazdın dediğini dahi sanmıyorum.
  • numberonetv 'de yıllardır gördüğüm kişi. 2009-2010 yılında kanal iyiydi (2009'da kanalın varlığını öğrendim) ama ondan sonra her yıl kanal gitgide kalitesini yitirdi.bir zaman kanalın bir programının altında kısa da olsa tanışalım mesajlarını yayınlıyorlardı. eskiden olur ya ben ömer numaram bu vs vs . ama çok kısa sürdü sanki sndnfnmgbdrn. 2009 2010 ve hafif sonrası iyiydi ama her geçen gün bozdu sonra.

böyle bir gerçek varken ve bu eleman eğer gerçekten de yönetimde falan ise veya çok etkili bir insan ise, bunlarda parmağı varsa neden yıllardır acaba burada ? onu niye tutuyorlar ? belli bir sempatisi vs de yok. olmasa da olur bir tip. time is up diye ucuz bir şarkısı kanalda gösterilmişti ucuz klibi ile birlikte.

ayrıca yeteneğinin tamamı mahmut orhan 'ın bilgisayarındaki veya midi klavyesi varsa o klavyedeki tek bir tuş bile değil, olamaz da.
hesabın var mı? giriş yap