şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da saatler üzerine bir kanalı bulunan muhterem. videolarını kaliteli buluyorum. saat markaları, modelleri, özellikleri ve fonksiyonları hakkında pek çok içerik var.

https://www.youtube.com/…l/ucsjv4z8o5wczmt-8oorx7da
  • klasik saatler üzerine videolar çekmeyle başladı ancak kanal yavaş yavas vloga doğru evrilmekte. ilk başlarda epey acemiydi ancak yavaş yavaş eksiklerini kapatıp iyi bir noktaya doğru yol almaya başladı. saat markalarıyla mesafesini koruyup objektif olmaya devam ederse takipçi sayısı yakın zamanda birkaç katına çıkacaktır. neticede türündeki tek türkçe youtube kanalı.
  • en az tanıttığı saatler kadar kaliteli şahsiyet özellikle duruşu, konuşması ve saatler hakkında bilgisini takdir ediyor, başarılarının devamını diliyorum..
  • bir taraftan gercekten kaliteli saatler ile ugrasan, diger taraftan zara parfum tanitimi yapan polyester takim elbiseli bir yutubcu. hem varlikli, hem zevk sahibi mi? varlikli ama zevksiz mi? zevksiz ama varlikli mi? daha cozemedik.
  • rolex alternatifi olarak bir dünya şahsiyetli saat varken invicta'yı önerdiğini gördüğüm an vidyoyu bitirmeden takipten çıkardığım şahıs.
  • saat meraklısı olarak videolarını kaçırmadiğım youtube içerik üreticisi.
    gerek instagramdan gerek youtubeden iletisim kurduğumda aşırı nazik bir beyefendi izlenimi veriyor. diksiyonuna turkceyi dogru kullanmayada çaba sarfediyor.
    sosyal medyada nadir gorulen bir durum.

turkce saat icerigi kıtlıgı varken umarim kanalı gelişir ve gelistikce incelemek icin saatlere erişimi artar.
  • birkaç aydır takip ediyorum.. saat meraklılarının kesinlikle takip etmesi gereken kişi. parfüm tanıtımları da başarılı. konuya hakim ve kaliteli bir tarza sahip youtuber.
  • saat meraklılarının takip etmesini önerdiğim, sayesinde daha bilinçli saat koleksiyonu yaptığım, mondaine ve vostok gibi iki fevkalade saat üreticisinden haberdar olmamı sağlamış adam. ayrıca kanalındaki yorumların hemen hemen hepsine itinayla cevap verir. bununla da kalmaz sosyal medyadan ulaştığınızda da ilgilenir.

kanalının yavaş da olsa büyüdüğünü görmek heyecan verici.
  • seiko snkk47 modeli saatime fakir rolex'i değil, fakir patek philippe'i dememe ön ayak olmuş saatçidir. sayesinde ortamlarda saatten anlıyormuş gibi takılabiliyorum.
  • ilk otomatik saatimi almama onculuk etmis saatsever yutubir. oyle istahli anlatiyor ki seline kapilmamak elde degil.

kendisini izledikce saatlere olan merakim giderek artti, once saat tamir seti sonra kutu kutu cesit cesit pil, alirken buldum kendimi.

simdilerde zamanimin cogunu uygun fiyatli kaliteli saat kovalayarak geciriyorum. batirdin beni mert abiiii batirdiiiiin!

sans bir daha karsiniza cikmaz bulunca alin dedin diye, iligim kemigim kurudu son uc senedir. colugun cocugun ve dahi kendi rizkimi orientlere,swatchlara ve sair saatlere yatiriyorum.