şükela:  tümü | bugün
  • ege üniversitesi devlet konservatuarı türk müziği bülümünde okuyan genç bağlama ustası. şimdiden albümlerde dinletilerde falan çalmaya başladı yakın tarihte ismi duyulmaya başlanır.

not: zülfü livaneli'nin son filmi veda'da gazino sahnesinde küçük bir rolu varmış, ud falan çalmış diyorlar.
  • şefkat tepe dizisinde serdar komutan rolünü oynayan, 2002 yılı best model of the world yarışmasında dereceye giren ve best fotomodel seçilen karizma adam. bir dönem 2. ligde de top oynamıştır.
    ahan da kendi sitesi;
    http://www.mertkilic.net/
  • narlıdere belediyesi 4. aşık mahzuni şerif beste yarışması'nda birinci olan genç ve yetenekli müzisyen. kendisini birkaç saniye önce ege tv'de gördüm ve dinleme fırsatı edindim. benim üniversitemde okuyor olmasından, halk müziğine ve mahzuni baba'ya büyük değer veren bir ziraat fakültesi öğrencisi olarak gurur duydum açıkçası. umarım kendisini daha sık görme fırsatına erişiriz, yolu açık olsun.
  • kendisinin haberi var mı bilmiyorum fakat, burada yazan bir arkadaşı sayesinde birkaç kaydına ulaşma fırsatı buldum. önce telefonuma yükledim, sonra arabada falan dinlemeye başladım, birkaç kişi duydu çok beğendi; ben de el mahkum vermek zorunda kaldım birkaç türküsünü. ve bu suçluluk duygusunu içimde daha fazla saklayamayacağımdan, buraya yazma ihtiyacı hissettim. umarım bir gün okur ve hakkını helal eder. muhlis akarsu'nun "her gün başka bir taraftan esersin" türküsünü çalıp söylemiş, -yorumlamış demeye dilim varmıyor. böyle bir güzellik olamaz. çevirip çevirip dinliyorum. umarım izmir'de karşılaşırız ve kendisini dinleme şansını yakalarım. en içten duygularımla yolunun açık olmasını temenni ediyorum.
  • izmir'den ankara'ya dönerek kariyerine devam eden genç bağlama virtüözü.
  • kenan imirzalıoğlu tadı yakalamak uğruna yıllardır kendini şefkat tepe isimli dizide harap eden oyuncudur. özünde imirzalıoğlu'ndan pek geri kalır yanı yoktur hani, ama gel gör ki kader faktörü kendisini şefkat tepe'ye mahkum kılmıştır.
  • her hafta thm topluluğunda birarada bulunduğum fakat toplasan 10 türküden fazla dinleyemediğim tarzıyla saygı uyandıran bağlamayı konuşturan müthiş adam.. tarzını erkan oğurun tarzına benzetebiliriz bir nevi müziksel inziva.
  • şu performansı da dinlenilesi olan, bağlama virtüözü.
  • aslihan guner'in eşi