• gaziantepspor a tasinmadan evel kocaelisporda oynadigi donemlerde hergun istanbul'dan araba ile kocaeli ne giden futbolcu.kozyataginda, altinda durumcu olan bi apartmanın 2. katinda otururlardi ailecek.
    bir de kız babası.
  • 23 subat 2003 galatasaray malatyaspor macinda malatyaspor formasi ile eski takimina karsi oynayan futbolcu.
  • kısa, düz saçli bir arkadaştir bu, zamanında kardeş statüsünden oynamiştir...
  • 7 ağustos 2004 malatyaspor beşiktaş macının başında, seromonide hakemin para atışıyla ilgili "müsade edersen konuk takımla başlayalım" teklifine "etmem" cevabını verip afacanlık ve şirinlik yapan futbolcu.
  • 37 yaşında istanbul büyükşehir belediyespor forması altında futbola veda etmiştir.
  • bülent korkmaz'ın galatasaray'da yardımcılığına getirilen küçük cengaver. (yok lan şaka korkmayın.) galatasaray alt yapısından yetişip 1990/91 sezonu a takıma aldığımız mert'i ilk gördüğümde milan'lı albertini'ye benzetmiştim.(tip olarak) sonra albertini'ye ayıp ettiğimi düşünüp vazgeçip futboluna odaklandım, ama yedi sezon oynadığı galatasaray'da ne yaptı lan bu adam diye düşündüğümde aklıma ilk fethi ve sedat'la kurduğu müthiş üçlü savunma geliyor. hatta bazen rüyama giriyor kan ter içinde uyanıyorum allah bi daha göstermesin o günleri! ayrıca laudrup'u tutmaya çalışıp 2.yarı oyundan çıkarıldığı bir barca deplasmanı ve bir maçta ışık hızıyla çektiği bir penaltı hafızamda kalmış ona dair. başka bir şey yok valla. galatasaray sonrası dahi denizli! sayesinde 5 kere a milli olduğunu söylemezsem olmaz. hatta bu maçlardan biri bursa'da almanya'yı 1-0 yendiğimiz maçtır. hani 8-1-1 sistemiyle oynadığımız maç.(evet abarttım 7-2-1 miydi yoksa!) milli olduğu dönemlerde kocaeli forması giyiyordu, birinde de antep. ayrıca malatya'da falanda oynamıştı neyse öle işte.
  • kocaelispor tenknik direktörü cihat arslan 'ın yardımcılığını yapmaktadır.
  • 17 ağustos 2013 konyaspor fenerbahçe maçı'nda saha kenarında görüldüğü kadarıyla her ingiliz rock grubunun hayallerini süsleyecek saç kesimine ve elmacık kemiklerine sahip. keith richards mübarek.
hesabın var mı? giriş yap