• çıplak'tan beri bayılıyorum ben kendisine. ve bence saman alevi gibi sönüp gitmeyecek.
  • can yaman gibi harcanacak gibi geliyor.
  • iyki doğdun cilvesine yandığım, kaşını gözünü sevdiğim. nice nice senelere. sen sana iyi bak aslan parçası.
  • tamam adam iyi oyuncu olabilir ama türkiye de eşi benzeri olmayan bir tipmiş gibi abartılması çok komik bu çocuğun aynısından onlarca var bizim burada ama kimse yüzlerine bakmıyor. garip
  • yalı çapkını dizisindeki oyunculuğuyla şöhreti yakalamıştır. dizide zaman zaman öyle oynuyor ki, sanki gerçekten ruhsal problemleri var da hiç rol yapmıyormuş gibi ..

bu yönüyle biraz joaquin’in gençliğini hatırlatmıyor değil. mesela şurada olduğu gibi:

joaquin
  • overrated bir oyuncudur.uzun zamandır ekranlarda bununki kadar kötü bir ses rengine sahip bir oyuncu görmemiştim.o kadar kulak tırmalayan bir sesi var ki yaptığı oyunculuga kendimi veremiyorum.bir de buna yakışıklı diye ölüp bitenlerin mağarada dogduklarini dusunuyorum.nasil bir yokluktan çıktınız!
  • tipi bildiğin anime karakteri gibi bakan genç oyuncu. aklıma nedense (bkz: jojo's bizarre adventure) daki jonathan joestar, joseph joestar ve jotaro kujo ya beziyor. heralde dio ile savaşır hahahaha :)
  • kaş adam!
  • birkaç üstteki entrye binayen şahmaran, yalı çapkınından çok önce çekilmiş yani bu arkadaşın son işi şahmaran değil öyle olsaydı şahmaranda yan rol değil baş rol de olurdu. şu an bile netflix dizide neredeyse figüran statüsündeki bu adamdan etkileşim kasıyor gerisini anlayın. şahmaran demişken bu elemanı orada gördüm neşeli bir havası vardı kimdi lan bu deyip baktım ekşide solda habire beliren ama hiç bakmadığım yalı çapkınında çıktı. gülserenli dizileri pek izleyemiyorum psikoloji kaldırmıyor belki de ondan ilgimi çekmedi halbuki daha evvel öğretmen dizisinde de oynamış onu da izlemiştim hiç hatırlamadım. neyse açtım yalı çapkınını baştan izledim sonuç bu herif bir harika muazzam bir cevher çıktı tek başına sırtlıyor.. bir yerde sevgi pıtırcığı gel de sev şu minnoşu halinden bir anda korkutucu psikopat haline dönüşebiliyor.. kısaca son zamanlarda gördüğüm en iyi türk oyunculardan hatta en iyisi diyebiliriz. tipine laf edilmiş de evet tip biraz ibrahim tatlısesin gençlik hallerine benziyor ama çekici biri tom hardy havası da var kızlar bayılır böyle adamlara aldığı etkileşimden de belli oluyor. bu arada şahmaran 2 sezonu yalı çapkınından önce mi çekildi bilmiyorum eğer mert oynadıysa yine burak denizin arkasında kalacaktır ama yeni çekilecekse netflix mutlaka rolünü arttırır diye düşünüyorum yalı çapkını etkisiyle belki baş role bile çıkabilir belli olmaz.
  • mardinli de olalir sicilyalı da dolce gabanna reklamında arkadaki tip de olabilir midyeci ahmet'te eleman da. bilemedim
hesabın var mı? giriş yap