şükela:  tümü | bugün
 • 4 senedir ted ankara koleji'nin lise tiyatro grubunu çalıştıran, aynı okulun mezunu olan karizmatik tiyatrocu, kardeşimin mert hocası` :swh`
 • istanbul şehir tiyatrosu kabare müzikalinde emcee rolünü mükemmel oynayan tiyatrocu
 • ankara devlet tiyatrosu'nda, kısasa kısas ve köpek kadın erkek oyunlarında beğenerek izlemiştim. televizyon dünyasında da, iyi bir projeyle yer alırsa, buralarda bahsinin çok geçeceğine inanıyorum.

  http://www.merttanik.com/
 • insan bazen düşünüyor böyle iyi hayır iyi değil harika oyuncularla yaşasakta onlardan biraz hayat dersleri alsak diye. çünkü biz de oynuyoruz günlük hayatımızda herkese karşı ama oynadığımız hayatımız olunca bir yerlerde hep hatalara düşüyoruz.

  şu sıralar rosenbergler ölmemeli oyununda julius rosenberg rolünü oynayan ve beni kendisine hayran bırakan kişidir. şöyle bir gün otursakta muhabbet etsek ne güzel olur. daha doğrusu o anlatsın ben dinleyeyim*
 • sahnede izlemenin en keyifli olduğu insanlardan biridir..
  uğruna medcezir izlenecek oyuncudur aynı zamanda..

  gündüz tekrarlarında denk geldim iki gün önce, kendisini görünce ufak çaplı bir şaşkınlık yaşadım daha önce nasıl haberim olmaz yahu, iki gündür açıp izliyorum, saatini bilmiyordum onu da bugün öğrendim..
  yeni sezonda devam ederse takip edilecek bir dizi daha çıktı başımıza..

  diğer oyuncular da oldukça iyi, daha tam mevzuyu anlamadım ama iyi gidiyor şimdilik..
 • tiyatro sahnesinde adeta ışık saçan yetenekli, karizmatik ve yakışıklı oyuncu. istanbul büyükşehir belediyesi şehir tiyatroları'nda en beğenerek izlediğim oyuncudur. kendisini birçok oyunda izledim ve her defasında hayran kaldım. her oyunda rolünün hakkını öyle güzel veriyor ki, onu sahnede izlemek büyük bir keyif.
 • ıstanbul buyuksehir belediyesi sehir tiyatrolari'nda sezonda ucten az oyunda basrol oynamayan tiyatro sanatcisi. bu sezon itibariyle sirke tadinda bogurtlen receli, ayaktakimi arasinda ve marti'da oynuyor. oyunculugu turk dizi ve sinema sektorunun birkac basamak ustunde oldugundan ekranda karsilasma olasiliginiz dusuk, tiyatroya giderseniz gercek bir aktor izlemenin keyfini butun hucrelerinizde hissedebilirsiniz.
 • bugun norada izlerken çok beğendiğim hatta "ayni martı'daki adam o oyunda da onu begenmistim" diye dusundugum... oyun sonrasi interneti acip ikisinin de ayni kisi oldugunu ogrendigimde "çok iyi be!" dedigim adam. iyilerin arasinda bile sivrilecek kadar iyi demek ki....