şükela:  tümü | bugün
 • istanbul'un tekstil, e-5'in de trafik merkezi.
 • bir t-shirti 500.000 liraya alabileceğiniz istanbulun ucuz semtlerinden biri ... tekstil cenneti ... türkiyede ilk arabaya servis veren mc donalds burda açılmıştır ...
 • transeksüellerin cirit attıgı istanbulun güzide semtlerinden ... gecenin bir yarısından sonra yol kenarında arabaların oluşturduğu uzun kuyrukların görülebileceği mevki ...
 • hafta içi, hafta sonu, gece, gündüz, sabah, akşam, öğlen, öğleden sonra, akşamüstü trafik olan semt.
 • saat 9'dan sonra onunden gecen e-5'in sag $eritlerindeki sikisiklik toplumumuzda livata du$kunlerini acikca gostermektedir bize.
 • (bkz: mortar)
 • (bkz: don)
  (bkz: atlet)
  (bkz: fanila)
 • disk'in genel merkezi buradaydı eskiden. semte hareketlilik katardı bu durum, bir zamanlar.
 • 5 milyondan 30 milyona kadar kot pantalon ve her nevi tekstil ürününü bulabileceğiniz toptan ve perakende satış yapılan mağazalarla dolu caddeleri olan bir semttir(bilinen bi markanın mağazasından alsanız 80 milyon vereceğiniz pantalonlar resmen bedavaya satılır burada). ayrıca merter tekstil merkezinide içinde barındırır. n adet tekstil fabrikası ve deposu ayrıca fabrika satış mağazaları burada iç içe geçmiş bir şekilde bulunur. adidas outlet ısrarla ziyaret edilmesi gereken en önemli mağazadır. eski fruko tamek-pepsi cola istanbul fabrikası boş bir vaziyette e-5 in yanındaki mevcudiyetini korumaktadır. bahçeli mahçeli müstakil güzel yerleşim birimlerinin arasında serpiştirilmiş bolca park ve spor sahasının barındıran göze hoş gelen yerleri vardır. elektrik haftada en az bir kez mutlaka kesilir. kesilmek için en olmadık zamanları seçer*. yer altından geçen elektrik hatları üstüne basılmış mayın gibi patlar kaldırım taşları felan 10 feet havalarda uçuşur. böyle ilginç bir semttir işte merter.
  çevre yolundan hiç ayrılmadan direk mertere kadar gelen bir otobüs yoktur. zincirlikuyunun oradaki kadıköy kavşağından aşağı inip 127 topkapı cevizlibağ-kadıköy otobüsünü yakalarsanız mecidiyeköy trafiğine girmeden tam gaz yol alarak yarım saatte cevizlibağa kadar gidebilir oradanda merterin içinden geçen bir otobüse binerek ulaşabilirsiniz bu semte. yok ben topkapıya edirnekapıya girmek istemiorm ne işim olur orda diorsanız 127 ye binip merteri geçtikten sonraki bir durakta iner, mecidiyeköyden kalkmış olan yenibosna,yeşilköy vs otobüslerinden birine biner ve merter metronun önünde inersiniz. oradan ister yürüyün ister yukarı çıkan bir otobüse binin. baya uzattım artık bitireyim en iisi.