şükela:  tümü | bugün
  • real istanbul evlerinin orada kurulan, ortaokul ve anadolu lisesinden oluşan okuldur.
    bakırköy beyazkalem akademi ekibi tarafından kurulan okul öncelikle o muhit ve bütün istanbul için büyük bir kazanç olacaktır. başta şahsım olmak üzere binlerce öğretmeni yetiştiren bir kurumun, lise ve ortaokul öğrencilerine dokunacak olduğunu bilmek çok güzel. sermaye sahibi insanların kurduğu emsal ticarethaneler gibi olmayacağı aşikardır. eğitimden anlayan insanların böyle bir işe kalkışmaları şahsım adına mutluluk verici. çok iyi bir kadro kurduklarını da biliyorum. bu işte değerli öğretmenlerime başarılar dilerim. yolları açık olsun.
  • geçen gün ziyaret etme fırsatı bulduğum okul. değerli dostum ali ekin enç'in de içinde bulunduğu bir ekibin kurduğu bu okulda insanın kafasına yatmayan hiçbir şey yok. dinamik ve idealist bir kadroları var. fiziksel donanımları üst düzeyde. iyi bir markanın altında inanılmaz bir ekip ile belli ki güzel işler başaracaklar. benden söylemesi: bu hocalar bu piyasayı sallar.
  • öğretmen kalitesiyle ön plana çıkan kurum. okulun kurucuları kendi zümrelerinin tanınan öğretmenleri. hata payını en aza indirmek için derslere girecekler. * abiler işi çözmüş, diğer branşlara da iyi okulların zümre başkanlarını transfer etmişler. öğretmene maddi ve manevi değer veren bir kurum. zeytinburnu için biraz fazla gibi.